• Franciszek Ciuk zajął 2 miejsce w XIII Mistrzostwach Gliwic w tenisie ziemnym
  • Sebastian Szeliga zajął 3 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Szachowych w Szachach w Suchym Borze
  • Wojciech Garbacz zajął 2 miejsce w "Pucharze Jesieni" w Bydgoszczy

Rok Szkolny 2011/2012

• Sebastian Szeliga zajął 13 miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Juniorów na 2012r w kategorii chłopców do lat 9 i zakwalifikował się do Mistrzostw Międzywojewódzkich Juniorów.
  • Maria Ochman zajęła 6 miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Juniorów w 2012r w kategorii dziewcząt do lat 9, wyrobiła III kategorię i zakwalifikowała się do Mistrzostw Międzywojewódzkich Juniorów.
  • Magdalena Śnietura zajęła 2 miejsce w III Otwartych Mistrzostwach Gliwice we Wspinaczce Sportowej.
  • Aleksander Kozik zajął 9 miejsce, zaś Jakub Gołębiowski zajął 10 miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Squashu
  • Wojciech Garbacz w Pucharze Rotaxa zajął 4 miejsce w klasyfikacji ogólnej. więcej
  • Franciszek Ciuk zajął III miejsce w Turnieju Tenisa Ziemnego w klasyfikacji chłopców do lat 10.
  • Sebastian Szeliga zajął 12 miejsce, Maria Ochman 5 miejsce, Weronika Biernacka 7 miejsce, Mikołaj Radwański zajął 10 miesjce w III Międzynarodowym Turnieju Akademii Szachowej w Gliwicach. więcej
  • Sebastian Szeliga zajął VI miejsce w II Ogólnoposkim Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego
  • Zuzanna Garncarz zajęła 3 miejsce w kategorii klas II, Marta Mieczkowska zajęła 6 miejsce w kategorii klas I w Olimpusku z języka angielskiego. więcej
  • Wociech Garbacz VI miejsce w Pucharze Rotaxa  więcej
  • Sebastian Szeliga otrzymał III kategorię i zajął 12 miejsce w turnieju szachowym "34 OFSz o Puchar Prezydenta Miasta ZABRZAŃSKA JESIEŃ 2011"

Rok Szkolny 2010/2011

• Sebastian Szeliga zdobył III miejsce w Ogólnopolskim Mikołajkowycm Turnieju Judo Dzieci
  • Wojciech Śliwiński zdoby IV miejsce, Iwo Hawrylewicz VI miejsce w Olimpusku
  • Sebastian Szeliga zdobył IV kategorię szachową w TURNIEJU O PUCHAR PREZESA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE
  • Aleksandra Mysiakowska zdobyła I miesjce, zaś Emilia Jeziorska II miejsce w Konkursie Plastyczno-Ekologicznym
  • Wojciech Garbacz zdobył III miejsce w Zawodach Pucharu Rotaxa

Magdalena Śnietura zajęła IV miejsce w I Gliwickich Zawodach Wspinaczkowych dla Dzieci i Młodzieży

Rok Szkolny 2009/2010

• Wojtek Śliwiński zajął 3 miejsce w konkursie plastycznym "Moja wycieczka do lasu"
  • Ola Mysiakowska z klasy I zdobyła 3 miejsce w konkursie plastycznym: "Mój Prezent na Dzień Matki"
  • Julia Raszka zdobyła nagrodę na V Międzynarodowym Biennale Sztuki Książki
  • Michał Kaziewicz zajął III miejsce w klasyfikacji indywidualnej Gliwickiej Ligi Pływackiej

Rok Szkolny 2008/2009

• Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu plastycznego Bohater mojej ulubionej książki
  • IX Międzyszkolne Zawody Pływackie kl. I – III o Puchar Dyrektora SP 28 - Michał Kaziewicz (I Miejsce w kategorii Klasy I)
  • XXI Międzyszkolnych Zawodach Pływackich dla uczniów szkół podstawowych - Michał Kaziewicz II miejsce (styl klasyczny)