Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Terminy konsultacji nauczycieli

Terminy konsultacji nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020 (w klasach 0-6)

Nauczyciel

Przedmiot

Data

Sala

Anna Sztyper

j. polski (kl. VI)

wtorek, g. 14.35

s. 16 SP

Joanna Usarek – Gorol

j. polski (kl. V)

piątek g. 7.15

s. 16 SP

Joanna Święcik – Patera

j. polski (kl. IV)

wtorek, g. 7.15

s. 19 SP

Krystyna Dawid

matematyka (kl. VI)

środa, g. 7.15

s. 15 SP

Jolanta Kunc

matematyka (kl. IV, V, VI)

wtorek, g. 7.15

s. 17 SP

Marta Dziadkowiec

j. angielski (kl. II, IV, V)

poniedziałek, g. 7.15

s. 14 SP

Tomasz Januszewski

j. angielski (kl. VI)

poniedziałek, g. 7.15

s. 15 SP

Edyta Wiśniowska

j. angielski (kl. 0, I, II, III)

czwartek, g. 13.45

s. 13 SP

Katarzyna Przybyszewska

j. niemiecki (kl. 0, I, II, III, IV, V, VI)

wtorek, g. 15.25

s. 17 SP

Katarzyna Zapłata – Fidot

j. niemiecki (kl. III, V)

czwartek, g. 7.15

s. 24 LO

Adrianna Białek

historia (kl. IV, V, VI)

środa, g. 7.15

s. 14 SP

Joanna Karczak – Maślankiewicz

geografia (kl. V, VI)

piątek, g. 14.35

s. 14 SP

Maria Cader

przyroda (kl. VI)

biologia (kl. V, VI)

piątek, g. 7.15

s. 27 LO

Anna Różańska

technika (kl. IV, V, VI)

środa, g. 7.15

s. 19 SP

Katarzyna Krajcer

eduk. muzyczna (kl. 0 - III), muzyka (kl. IV - VI)

środa, g. 7.15

s. 16 SP

Aureliusz Sobaszek

wychowanie fizyczne

wtorek, g. 7.15

aula

Katarzyna Krzyminska

wychowanie fizyczne

wtorek, g. 14.35

p. naucz.

Agnieszka Mokry

wychowanie fizyczne

piątek, g. 7.15

p. naucz.

Leszek Zając

informatyka (kl. IV - VI)

czwartek, g. 7.15

s. komp.

Małgorzata Zielińska

plastyka (kl. 0 - VI)

czwartek, g.15.25

p. plast.

       
 

 


            

 

 


Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Ku pokrzepieniu serc

ku pokrzepieniu serc

Nadchodzące wydarzenia

Lekcje i konsultacje online - harmonogram

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 - wytyczne

Harmonogram:

- 8.00 - 8.45 - klasy 3a, 3b,3c

- 9.00 - 9.45 - klasy 1a, 1b, 1c, 0

- 10.00 - 10.45 - klasy 2a i 4a

- 11.00 - 11.45 - klasy 5a i 5b

- 12.00 - 12.45 - klasy 6a i 6b

- 13.00 - 13.45 - klasy 7a i 8a

- 14.00 - 14.45 - klasy 1aLO

- 15.00 - 15.45 - klasy 1bLO i 2aLO

Półkolonie letnie 2020 - zapisy

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj10
Yesterday77
Week10
Miesiąc404
Wszystkie362655

Currently are 12 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

ku pokrzepieniu serc

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM