Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Zajęcia dodatkowe

 

Zajęcia dodatkowe
dla klas 0-6 SP ETE 2021/2022

Termin zajęć

Prowadzący zajęcia

Plastyka dodatkowa

klasa I – czwartek 6l.

klasa II – poniedziałek 7l.

klasa III – czwartek 8l.

mgr M. Zielińska

Zajęcia muzyczne

klasy 0 – III – wtorek 9l.

klasy IV – VI – wtorek 9l.

mgr K. Krajcer

Kółko matematyczne

klasy II i III – wtorek 7l.

klasa IV – piątek 8l. (I semestr)

klasy V i VI – piątek 8l. (II semestr)

mgr inż. J. Kunc

mgr K. Dawid

Kółko polonistyczno - dziennikarskie

klasy IV – VI – wtorek 8l.

mgr J. Usarek – Gorol

Zajęcia artystyczne

klasy 0 – I – poniedziałek 8l.

klasy II – III – wtorek 8l.

klasa IV – piątek 7l.

mgr J. Minkina

Kółko przyrodnicze - survival

klasa IV – piątek 8l. (II semestr)

klasy V i VI – piątek 8l. (I semestr)

mgr D. Pilich

Zabawy językowe

klasy II – IIII – poniedziałek 8l.

mgr J. Usarek – Gorol

SKS – piłka nożna

klasy 0 – III – piątek 7l. i 8l.

klasy IV – VI – piątek 9l.

mgr K. Krzyminska

Język mniejszości narodowej

klasy IV – VI – poniedziałek 9l. oraz czwartek 8 i 9l.

mgr K. Przybyszewska

Rysunek i malarstwo

czwartek 15.30 – 17.00

mgr sztuki M. Zielińska

Religia katolicka

klasa I i II – czwartek 8l.

klasa III – piątek 8 i 9l.

klasa IV – czwartek 7l.

klasy V i VI – piątek 7l.

mgr J. Nowak - Obczyńska

 


Budząca się Szkoła

logo budzącej się szkoły

Ku pokrzepieniu serc

ku pokrzepieniu serc

Zasady naboru do SP ETE

plakat nabór 2022

Nadchodzące wydarzenia

Plan lekcji na rok szkolny 2021/2022 

21.06.2022 - Turniej piłki nożnej i zbijaka dla uczniów klas 4-6 SP (podczas 2-4 lekcji)

21.06.2022 - Lekcje piknikowe w klasach 0-3 SP

22.06.2022 - Wewnątrzszkolny Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów klas 1-3 SP

23.06.2022, godz. 9.40-12.25 - Wycieczka do Funzeum dla uczniów klas 0-3 SP

23.06.2022, godz. 8.00-13.00 - Wycieczka do Parku Linowego dla uczniów klas 4-6 SP

24.06.2022 - Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

- 8.15 - klasy 7-8 SP i LO

- 9.00 - klasy 4-6 SP

- 10.00 - klasy 2-3 SP

- 11.00 - klasy 0-1 SP

 4-8.07.22 - I turnus półkolonii letnich

11-15.07.22 - II turnus półkolonii letnich

 

 

 

 



 


 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj68
Yesterday95
Week380
Miesiąc3103
Wszystkie479250

Currently are 9 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

logo budzącej się szkoły

ku pokrzepieniu serc

logo gazetka

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM