Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Start

pobranelibrus3

REKRUTACJA     

 

Kiermasz dla Zosi

Drodzy Uczniowie i Rodzice naszej szkoły!

Już dziś wolontariusze Warsztatów biblijnych dziękują za Wasze serce. Jak zwykle okazaliście się niezawodni. Apel o przynoszenie książek na kiermasz zaowocował całkiem pokaźnym zbiorem. Teraz czas na krok drugi. Niech książki i inne przygotowane przez uczniów naszej szkoły prace znajdą swych nabywców.

Od poniedziałku 13.12.2021 r. wolontariusze budynku SP staną na kiermaszu świątecznym. Aby ułatwić wybór, zamieszczamy zdjęcia poglądowe. W budynku LO ogłaszamy wtorek 14.12.2021 r. dniem słodkości.

Zachęcamy zatem, aby każdy zaopatrzył się na ten czas w gotówkę i zechciał hojnie wesprzeć zbiórkę funduszy na rzecz chorującej na nowotwór dwunastoletniej Zosi z Rudy Śląskiej. To uczennica jednego z naszych nauczycieli i każda zebrana złotówka trafi bezpośrednio do rodziny tej dziewczynki.

kch

 

więcej zdjęć <<tutaj>>

   

Turniej Mikołajkowy

6 grudnia w Szkołach ETE Samorząd Szkolny zorganizował Turniej Mikołajkowy. Uczniowie wspólnie z nauczycielami mogli się zmierzyć w kilku różnych konkurencjach sportowych. Mogliśmy zagrać w mini mecz koszykówki czy debla w tenisie stołowym. Na miłośników gier karcianych czekał poker czy Skat. Bardzo dużą popularnością cieszyła się konkurencja taneczna pt. "Just Dance". Dla chętnych były też szachy.

 

tm

 Więcej zdjęć <<tutaj>>

 

Kolejny sukces Kamili

Ponownie chcieliśmy się pochwalić kolejnym ogromnym sukcesem Kamili Mieczkowskiej z klasy 8b, która awansowała do finału Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii. To już drugi jej chemiczny sukces w przeciągu tygodnia.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

KaMi

 


Strona 1 z 5

Licznik odwiedzin

Dzisiaj18
Yesterday70
Week18
Miesiąc3072
Wszystkie460066

Currently are 8 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

kps

logo proba 4

karuzelazjezykami

bannerkaruzela

wymianauslar1

 holandia

 kółko programistyczne

 bannerbezmaski

kolkohistgeo

fraktale

 tutoring

Logo schools500reformation