Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Start

pobranelibrus3

REKRUTACJA     Warsztaty chemiczne

W dniach 20 - 23 czerwca odbyły się w klasach 7,8 LO niezapomniane warsztaty chemiczne. Był to wspaniały przedwakacyjny czas spędzony z chemią, przede wszystkim na świetnej zabawie połączonej z wiedzą. Każdy z uczniów otrzymał instrukcję i mógł samodzielnie wykonać jedno z pięciu eksperymentów. Śmiechu przy tym było co niemiara. Mam nadzieję, że czas spędzony na wykonywaniu wspólnych doświadczeń na długo pozostanie w pamięci. 

wch

Więcej zdjęć <<tutaj>>

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Zakończenie roku szkolnego dla klas 7/8 l LO odbędzie się w piątek 25.06 o 11.00 w  reżimie sanitarnym (maseczki). 
 
 

Projekt klasy 2LO "Głód vs marnowanie"

Klasa 2aLO podjęła podczas swoich zajęć o rolnictwie bardzo trudny temat, dotyczący głodu i marnowania żywności. Efekt realizacji projektu: "Głód vs marnowanie" przerósł najśmielsze oczekiwania. Młodzież zrealizowała ciekawe pomysły. Tutaj prezentujemy jedne z nich. Jednak oprócz tego kucharskiego pomysłu uczniowie przeprowadzili sondę wśród mieszkańców oraz na moment stali się influencerami. Dzięki projektowi nie tylko sami nabyli świadomość żywieniową, ale także postanowili podzielić się ze swoją wiedzą z innymi. 
Poniższe materiały wykonali: Zosia, Hania, Mikołaj i Artur. 

 

Gra terenowa geocaching

W piątek, tj. 21.maja w ramach lekcji geografii uczniowie siódmych klas mieli możliwość poznawania swojej miejscowości za pomocą gry terenowej "geocaching". Z pomocą  smartfonów wędrowali od punktu do punktu w poszukiwaniu "skarbów", przy okazji zaznajamiając się z ciekawostkami o Gliwicach. Poniższe zdjęcia były wykonane na tle aktualnych budynków, które należało rozpoznać ze starych fotografii zamieszczonych w jednej ze "skrytek".  
 
zdge
 
 
 
 
   


Strona 1 z 9

Licznik odwiedzin

Dzisiaj161
Yesterday275
Week857
Miesiąc4868
Wszystkie429632

Currently are 26 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

kps

logo proba 4

karuzelazjezykami

bannerkaruzela

wymianauslar1

 holandia

 kółko programistyczne

 bannerbezmaski

kolkohistgeo

fraktale

 tutoring

Logo schools500reformation