Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

II Rajd Rowerowy SP ETE

17 września odbył się II Rajd Rowerowy SP ETE. Tradycja naszej szkoły i inicjatywy Tata w ETE została podtrzymana, choć  blisko było do tego, by nasz kolejny rajd nie odbył się z powodu niesprzyjającej aury. Bóg błogosławi jednak podejmującym odważne decyzje. Wszyscy uczestnicy II Rodzinnego Rajdu Rowerowego SP ETE mogli suchym kołem przejechać piękne zakątki Parku Krajobrazowego Cysterskich Kompozycji Krajobrazowych Rud Wielkich.

Jedna grupa pod przewodnictwem p. Krzysztofa Kotuły zdecydowała się na pokonanie trasy niespełna 25 kilometrów. Jej atrakcjami były: śródleśne lotnisko dla samolotów typu Dromader na wypadek pożarów, wieża obserwacyjna tzw. dostrzegalnia oraz obelisk upamiętniający poległych strażaków podczas pożaru lasu w 1992 roku.

Drugą grupą opiekował się p. Jacek Rożek, który rowerzystów poprowadził przez malownicze leśne ścieżki. W tej grupie najmłodsi uczestnicy wykazywali się hartem ducha i chętnie rywalizowali ze sobą.

Wszyscy spotkaliśmy się na wspólnym ciepłym posiłku i atrakcyjnym dla dzieci placu zabaw. Był to jeszcze dobry czas wspólnych rozmów i relacji.

Cała impreza udała się z pewnością dzięki zaangażowanym ojcom. Obok wymienionych panów serdeczne podziękowania należą się p. Mariuszowi Przybyszewskiemu,  który zajął się transportem rowerów spod naszej szkoły.

Wyświetlanie 8.jpg

 

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Ku pokrzepieniu serc

ku pokrzepieniu serc

Nadchodzące wydarzenia

Plany klas od dnia 1 września 2020 roku

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj30
Yesterday180
Week30
Miesiąc5019
Wszystkie376877

Currently are 11 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

ku pokrzepieniu serc

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM