Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

"WarszTaty dla Taty"

Bardzo dziękuję wszystkim ojcom za udział w kolejnych warsztatach "7 sekretów efektywnego ojcostwa" organizowanych przez klub ojców TATA W ETE we współpracy z tato.net

Cieszę się, że kolejna grupa - tym razem 17 ojców - postanowiła zawalczyć o lepsze ojcostwo.
Dziękuję Wam!

Poniżej zamieszczam krótkie relacje dwóch ojców uczestniczących w tegorocznych warsztatach:

Udział w warsztatach Tato.net pozwolił mi na nowo odkryć prawdziwy obraz ojca – ojca kochającego swoje dzieci, obecnego w ich życiu i zaangażowanego w ich rozwój intelektualny, fizyczny i duchowy. Intrygujący tytuł warsztatów, niebanalny sposób przekazu oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi ojcami dał mi motywację do działania. Jednocześnie warsztaty uświadomiły mi z jakimi zagrożeniami przychodzi spotykać się współczesnym ojcom w realizacji ich powołania. Mam nadzieję, że wyniesiona wiedza i doświadczenie zaowocują i zostaną skutecznie sprawdzone w życiu.
tata Michał              

 

"7 Sekretów Efektywnego Ojcostwa" - nazwa warsztatów brzmiała dla mnie równie tajemniczo, co obiecująco. Gdy przeczytałem o nich, nie wahałem się ani przez chwilę, od razu poczułem, że to może być to. Uważałem, że w dużej mierze jestem świadomy mocnych stron, ale także braków i niedociągnięć w relacjach z moimi dziećmi. Jednak czas spędzony na zajęciach pozwolił mi na rzetelną i fachową weryfikację tego twierdzenia. Forma warsztatów (praca w grupach) pozwala na skonfrontowanie swoich problemów wynikających z bycia ojcem z trudnościami innych ojców. Prowadzący w konsekwentny i logiczny sposób przez prawie dwa dni przedstawia najważniejsze aspekty ojcostwa - zaangażowanie, poznanie swoich dzieci, sfera wychowania duchowego itd. Analiza 7 "sekretów" daje możliwość pełniejszego zrozumienia ojcostwa. Pisanie "Tatoplanu" (jeden z elementów warsztatów) jest próbą uporządkowania, zmiany,  a być może nawet stworzenia wizji własnego ojcostwa. Czas poświęcony swoim dzieciom, a takim są te zajęcia,  to dobrze spędzony czas. Każdemu, kto traktuje ojcostwo jako jeden z najważniejszych aspektów swojego (i nie tylko) życia, z pełną odpowiedzialnością polecam "7 Sekretów Efektywnego Ojcostwa".

tata Bartek            
 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj61
Miesiąc3080
Wszystkie568053

Currently are 16 guests online

Budząca się Szkoła

logo budzącej się szkoły

Zasady naboru do SP ETE

plakat nabór 2022

WSPARCIE UCZNIÓW Z UKRAINY – PROJEKT ŚFL

logo ŚFL

Nadchodzące wydarzenia

Plan lekcji na rok szkolny 2023/2024 

23.10.23r. - wystartowała Wielkia Liga Czytelników

26.02.24r. - wyjście na łyżwy dla klas 4-6 SP

02.03.24r. - Dzień Otwarty Szkół ETE

14.03.24r. - Konkurs matematyczny Puchacz Piotr

21.03.24r. - Kangur Matematyczny 2024

 

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

logo budzącej się szkoły 

logo ŚFL

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 ikona-mini-karuzeli

logo-konkursowelogo 

ku pokrzepieniu serctataWete

logo turniej pilki noznej 1turniej_zbijakaj.jpg 

 tutoring

DZIM