Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

I Półmaraton Gliwicki

Drodzy Uczniowie SP ETE oraz ich Rodzice,

w ubiegły weekend odbył się I Gliwicki Półmaraton, w którym wzięła udział Drużyna ETErun, w bardzo mocnym, ośmioosobowym składzie. Wszystkim uczestniczącym zawodnikom gratulujemy i dziękujemy, że zechcieli reprezentować naszą szkołę!

Rodzice z inicjatywy TATA w ETE dla wszystkich chętnych zamówili koszulki z logo ETErun, dzięki temu na starcie "było widać naszą drużynę"  - 8 osób w sympatycznych pomarańczowych koszulkach - tak właśnie skomentowali ten fakt znajomi obserwatorzy biegu.

Szczególne podziękowania należą się panu Tomaszowi Wysockiemu, który zaproponował stworzenie drużyny ETErun, z ogromną pasją zachęcał wszystkich do udziału w biegu i nagłaśniał tą wyjątkową inicjatywę.

Pierwszego dnia - w sobotę - było wiele zabaw i konkurencji sportowych dla dzieci, organizatorzy podsumowując pierwszy dzień wydarzenia, z radością poinformowali, że zgłoszonych w różnych konkurencjach dzieci i młodzieży do lat 18-tu było prawie 300.

W niedzielę, 19 października, w zawodach w półmaratonie, biegu na 10 kilometrów oraz  biegu typu nordik walking wzięło udział w sumie około 1 tysiąca osób!

Pragniemy podziękować wszystkim zawodnikom z naszej drużyny i pogratulować bardzo dobrych wyników. Na czoło naszej drużyny wybiła się z bardzo wysokim wynikiem - 12 miejsce w swojej kategorii K30, w biegu w ćwierćmaratonie (12 km)- z czasem 1:14 - pani Klaudia Czauderna.

Inni wspaniali biegacze z naszej szkoły to: pani Sylwia Konik - 3 miejsce w grupie pracowników HR, pani Magdalena Wysocka. Mężczyźni z drużyny to: Aureliusz Sobaszek, Arkadiusz Dziura, Tomasz Wysocki, Jarosław Dorczak oraz w biegu Nordik Walking: Janina Dorczak.

Mamy nadzieję, że w następnym roku wystartuje jeszcze więcej biegających osób :)

Nasz szkolny reporter dowiedział się, że przygotowania do przyszłorocznego biegu już wkrótce ruszają, a może będą zainteresowane osoby utworzeniem szkolnego klubu biegacza ETErun - inicjatywa należy do Państwa...

20141019 123239      FB Gliwicki

 

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Ku pokrzepieniu serc

ku pokrzepieniu serc

Nadchodzące wydarzenia

Plany klas od dnia 1 września 2020 roku

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj82
Yesterday191
Week1362
Miesiąc4370
Wszystkie381706

Currently are 11 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

ku pokrzepieniu serc

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM