Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Mecz Gwiazd Siatkówki w katowickim Spodku

W tym roku szkolnym Szkoły Ewangelickiego Towarzystwa Edukacyjnego w Gliwicach dołączyły do pilotażowego projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Siatkówka z wartościami”. W ramach tego projektu 11 września 2016r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wybrali się na Mecz Gwiazd Siatkówki do katowickiego Spodka. Było to niezwykłe wydarzenie sportowe, w ramach którego odbył się mecz gwiazd siatkówki. W skład drużyn weszli zawodnicy, którzy odnieśli sukcesy na arenie międzynarodowej i krajowej, byli wśród nich Mistrzowie Olimpijscy, Mistrzowie Świata i Europy. Mecz Gwiazd poprzedziło inne wydarzenie sportowe - zmagania drużyn: GKS Katowice vs Calzedonia Verona. W tym czasie zawodnicy Drużyn Gwiazd w wyznaczonych miejscach w hali rozdawali autografy, była też okazja, by zrobić wspólne zdjęcia. Mecz Gwiazd w Katowicach był również oficjalnym pożegnaniem z Reprezentacją Polski najbardziej utytułowanego polskiego siatkarza Pawła Zagumnego. W czasie pobytu w Spodku obejrzeliśmy nie tylko zmagania sportowe, ale także pokazy artystyczne m.in. występy solistów Teatru Bolszoj oraz Marka Torzewskiego. Mecz Polska – Reszta Świata zakończył się zwycięstwem naszej drużyny.  

  Mecz Gwiazd Siatkówki

więcej zdjęć znajdziesz tutaj >>>

 

 

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Ku pokrzepieniu serc

ku pokrzepieniu serc

Nadchodzące wydarzenia

Plany klas od dnia 1 września 2020 roku

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj98
Yesterday178
Week1424
Miesiąc3860
Wszystkie375718

Currently are 17 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

ku pokrzepieniu serc

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM