Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Ogólnopolski konkurs Galileo z języka polskiego

2 marca 2016r. chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie Galileo z języka polskiego. Polegał on na wykazaniu się umiejętnością czytania ze zrozumieniem, znajomością zagadnień z zakresu nauki o języku oraz lektur szkolnych i nadprogramowych. Uczniowie przez godzinę zmagali się z pytaniami testowymi, w których sprawdzane były ich umiejętności i zdobyta wiedza.

Miło nam poinformować, że wśród reprezentantów naszej szkoły znalazło się trzech laureatów – Pola Filipkowska (4a), Natalia Konik (4c) i Igor Wolański (4b). Wyróżnienia otrzymali: Lena Masal (4a), Martyna Dąbrowska (4c), Karol Kotuła (4c) i Bruno Królikowski (4c). 

Wszyscy laureaci otrzymali drobne upominki od szkoły, a nasza laureatka, która zdobyła wysokie 4. miejsce  Pola Filipkowska  otrzymała dodatkowo książkę ufundowaną przez organizatora konkursu. Uczniów do konkursu przygotowała Pani mgr Justyna Czyżycka.

Gratulujemy!

konkurs Galileo

 

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Ku pokrzepieniu serc

ku pokrzepieniu serc

Nadchodzące wydarzenia

Plany klas od dnia 1 września 2020 roku

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj91
Yesterday191
Week1371
Miesiąc4379
Wszystkie381715

Currently are 16 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

ku pokrzepieniu serc

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM