Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Frozen Night

15 maja, w ciepły wiosenny wieczór, w naszej szkole atmosfera była wyjątkowo mroźna! Grupa uczniów z klasy 4 uczestniczyła w imprezie, inspirowanej filmem animowanym pt. "Kraina Lodu".

Dzieci wraz z rodzicami przygotowały niezwykle pomysłowe przekąski. Na stole znalazły się lodowe babeczki, śnieżne szaszłyki, pianki, błękitne bezy, warkocz Elsy, Olaf w jeziorze, kanapki ozdobione bałwankowymi nosami i wiele innych pyszności. 

Zabawie nie było końca! Malowaliśmy lodem, ozdabialiśmy swoje twarze, "ożywialiśmy" kamienie techniką decoupage, robiliśmy prasowanki na ubraniach, rozwiązywaliśmy zagadki i quizy, sprawdzające naszą wiedzę o filmie, oglądaliśmy "Krainę Lodu" i zdzieraliśmy gardła, śpiewając piosenki z filmu w grze karaoke. 

Wszystko to działo się w języku angielskim, ponieważ część klasy 4 przygotowuje anglojęzyczny spektakl inspirowany "Krainą Lodu". Młodzi aktorzy przebrali się w swoje kostiumy i długo balowali, a już o 6 rano dało się słyszeć radosne: "Elsa! Psst! Wake up!" - ranne ptaszki, chcąc obudzić pozostałe dzieci, odgrywały scenę z filmu, w której Anna budzi swoją siostrę Elsę, aby się z nią bawić. 

Śpiochy nie miały żadnych szans! Wstaliśmy, zjedliśmy mroźne śniadanie, posprzątaliśmy po całym zamieszaniu i wróciliśmy do domów - zmęczeni i zadowoleni! Już wkrótce będzie można zobaczyć nasz występ. 

 

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Ku pokrzepieniu serc

ku pokrzepieniu serc

Licznik odwiedzin

Dzisiaj174
Yesterday334
Week1764
Miesiąc6121
Wszystkie359124

Currently are 48 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

ku pokrzepieniu serc

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM