Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca uczniowie SP ETE spotkali się w szkolnej auli, by odebrać świadectwa i nagrody, podziękować (pomimo trudów nauki zdalnej) za Boże prowadzenie i opiekę w minionych miesiącach.

Ze względu na pandemiczne obostrzenia uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się w trzech turach:

  • godz. 8.00 – klasy 0-1 SP
  • godz. 9.00 – klasy 2-3 SP
  • godz. 10.00 – klasy 4-6 SP

Był to czas podsumowań, wręczania świadectw, nagród, ale przede wszystkim czas podziękowań! W czasie uroczystości mogliśmy obejrzeć przedstawienie, którego przesłanie mówiło o wdzięczności. Pomimo tego, że - bez wątpienia - ten rok nie należał do najłatwiejszych, jesteśmy wdzięczni za Bożą ochronę dla naszych szkół, za ogromny wysiłek, jaki nasi uczniowie włożyli w naukę, za wspaniałe współdziałanie z rodzicami w procesie dydaktyczno-wychowawczym, za ogromne zaangażowanie nauczycieli (zarówno w czasie nauki zdalnej, jak i stacjonarnej) i wreszcie za to, że mogliśmy wrócić do szkoły i być ze sobą „twarzą w twarz”. Jak zwykle - w czasie uroczystości - mogliśmy liczyć na piękną oprawę muzyczną. Najmłodsi uczniowie należący do kółka muzycznego poruszyli nasze serca utworem „Nie z tej ziemi”, uczennice z klasy 6a zaśpiewały piosenkę „Wiara czyni cuda”, a z kolei uczennice starszej grupy kółka muzycznego pożegnały nas humorystycznym wykonaniem piosenki „Życzymy sobie i Wam”.

Dziękujemy za miniony rok szkolny. W czasie wakacji  życzymy wszystkim odpoczynku, wytchnienia od komputerów i jak największej ilości czasu spędzonego na łonie natury. Do zobaczenia we wrześniu!

 

WhatsApp Image 2021-07-06 at 23.01.09-COLLAGE 1

 

Budząca się Szkoła

logo budzącej się szkoły

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Licznik odwiedzin

Dzisiaj124
Yesterday92
Week755
Miesiąc4397
Wszystkie435135

Currently are 21 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

logo budzącej się szkoły

ku pokrzepieniu serc

logo gazetka

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM