Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Osiągnięcia uczniów

 Rok Szkolny 2012/2013

  • Olivia Bergler osiągnęła szereg sukcesów w zawodach tenisa ziemnego. więcej
  • Franciszek Ciuk zajął 2 miejsce w XIII Mistrzostwach Gliwic w tenisie ziemnym 
  • Sebastian Szeliga zajął 3 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Szachowych w Szachach w Suchym Borze
  • Wojciech Garbacz zajął 2 miejsce w "Pucharze Jesieni" w Bydgoszczy

  

Rok Szkolny 2011/2012 

  • Sebastian Szeliga zajął 13 miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Juniorów na 2012r w kategorii chłopców do lat 9 i zakwalifikował się do Mistrzostw Międzywojewódzkich Juniorów.
  • Maria Ochman zajęła 6 miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Juniorów w 2012r w kategorii dziewcząt do lat 9, wyrobiła III kategorię i zakwalifikowała się do Mistrzostw Międzywojewódzkich Juniorów.
  • Magdalena Śnietura zajęła 2 miejsce w III Otwartych Mistrzostwach Gliwice we Wspinaczce Sportowej.
  • Aleksander Kozik zajął 9 miejsce, zaś Jakub Gołębiowski zajął 10 miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Squashu
  • Wojciech Garbacz w Pucharze Rotaxa zajął 4 miejsce w klasyfikacji ogólnej. więcej 
  • Franciszek Ciuk zajął III miejsce w Turnieju Tenisa Ziemnego w klasyfikacji chłopców do lat 10.
  • Sebastian Szeliga zajął 12 miejsce, Maria Ochman 5 miejsce, Weronika Biernacka 7 miejsce, Mikołaj Radwański zajął 10 miesjce w III Międzynarodowym Turnieju Akademii Szachowej w Gliwicach. więcej 
  • Sebastian Szeliga zajął VI miejsce w II Ogólnoposkim Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego
  • Zuzanna Garncarz zajęła 3 miejsce w kategorii klas II, Marta Mieczkowska zajęła 6 miejsce w kategorii klas I w Olimpusku z języka angielskiego. więcej
  • Wociech Garbacz VI miejsce w Pucharze Rotaxa  więcej 
  • Sebastian Szeliga otrzymał III kategorię i zajął 12 miejsce w turnieju szachowym "34 OFSz o Puchar Prezydenta Miasta ZABRZAŃSKA JESIEŃ 2011"

  

Rok Szkolny 2010/2011

  • Sebastian Szeliga zdobył III miejsce w Ogólnopolskim Mikołajkowycm Turnieju Judo Dzieci 
  • Wojciech Śliwiński zdoby IV miejsce, Iwo Hawrylewicz VI miejsce w Olimpusku 
  • Sebastian Szeliga zdobył IV kategorię szachową w TURNIEJU O PUCHAR PREZESA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 
  • Aleksandra Mysiakowska zdobyła I miesjce, zaś Emilia Jeziorska II miejsce w Konkursie Plastyczno-Ekologicznym 
  • Wojciech Garbacz zdobył III miejsce w Zawodach Pucharu Rotaxa 

Magdalena Śnietura zajęła IV miejsce w I Gliwickich Zawodach Wspinaczkowych dla Dzieci i Młodzieży

Rok Szkolny 2009/2010

  • Wojtek Śliwiński zajął 3 miejsce w konkursie plastycznym "Moja wycieczka do lasu" 
  • Ola Mysiakowska z klasy I zdobyła 3 miejsce w konkursie plastycznym: "Mój Prezent na Dzień Matki" 
  • Julia Raszka zdobyła nagrodę na V Międzynarodowym Biennale Sztuki Książki 
  • Michał Kaziewicz zajął III miejsce w klasyfikacji indywidualnej Gliwickiej Ligi Pływackiej 

 

Rok Szkolny 2008/2009

  • Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu plastycznego Bohater mojej ulubionej książki 
  • IX Międzyszkolne Zawody Pływackie kl. I – III o Puchar Dyrektora SP 28 - Michał Kaziewicz (I Miejsce w kategorii Klasy I) 
  • XXI Międzyszkolnych Zawodach Pływackich dla uczniów szkół podstawowych - Michał Kaziewicz II miejsce (styl klasyczny)
  • Zawody Pływackie "Dzień Dziecka 2009"  - Michał Kaziewicz I miejsce w stylu dowolnym i grzbietowym 
 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj49
Yesterday216
Week265
Miesiąc5446
Wszystkie274437

Currently are 27 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

tutoring

DZIM

 

 tataWete

AKCJE 

REK-PÓŁKLONI

logo-konkursowe

logo turniej pilki noznej 1 

 turniej zbijakaj

ikona-mini-karuzeli