Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Start Ogólnopolski Konkurs Chemiczny

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny

Dziś w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Chemiczny organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowało 17 zdolnych chemików zarówno ze Szkoły Podstawowej jak i Liceum Ogólnokształcącego. Konkurs miał formę testu wielokrotnego wyboru i składał się z 26 pytań. Odpowiedzi zostały zapakowane i przesłane do Warszawy. Z niecierpliwością czekamy na wyniki. Życzymy powodzenia:)

konkurschemiczny

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj120
Yesterday237
Week1089
Miesiąc5473
Wszystkie405551

Currently are 38 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

kps

karuzelazjezykami

bannerkaruzela

wymianauslar1

 holandia

 kółko programistyczne

 bannerbezmaski

kolkohistgeo

fraktale

 tutoring

Logo schools500reformation