Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Joanna Usarek-Gorol

Uczę języka polskiego, bo takie pragnienie Bóg włożył w me serce pod koniec szkoły podstawowej. Studiowałam filologię polską na Uniwersytecie Śląskim. Na początku mej nauczycielskiej drogi zdobyłam także uprawnienia do prowadzenia zajęć  wychowania do życia w rodzinie na dwuletnim Podyplomowym Studium Rodziny w Opolu. Lubię pracować z dziećmi, rozwijać ich pasje i wyobraźnię. Czerpać od nich radość i dzielić się swoją. Ciągle odkrywać, że w tej misji nie stoi się w miejscu. I wciąż pielęgnować w sobie naiwność dziecka.

Cenię uczciwość, pracowitość, zaangażowanie. Pasjonują mnie: człowiek, czynny wypoczynek (ale bez zamęczania się), dobra muzyka i książka, prace manualne i zadania domowe moich dzieci (to z zamęczaniem sięJ)

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą. Polonistką chciałam być od końca szkoły podstawowej. Żoną i mamą nieco później. Wierzę mocno, że dziś  realizuję powołania, które dobrze odczytałam.

e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Ku pokrzepieniu serc

ku pokrzepieniu serc

Nadchodzące wydarzenia

Plany klas od dnia 1 września 2020 roku

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj26
Yesterday148
Week174
Miesiąc5163
Wszystkie377021

Currently are 16 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

ku pokrzepieniu serc

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM