Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Marta Troszok

troszok

Moje powołanie do pracy z dziećmi odkryłam jeszcze w liceum, kiedy jako nastoletnia dziewczyna miałam możliwość prowadzenia Szkółek Niedzielnych oraz opiekowania się dziećmi podczas parafialnych wyjazdów. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na kierunku "Pedagogika socjalno - opiekuńcza". Pracę w zawodzie zaczęłam niespodziewanie od roli nauczyciela wspomagającego oraz wychowawcy świetlicy integracyjnej, uczęszczając równocześnie na kurs doskonalący "Oligofrenopedagogiki" w ZNP w Gliwicach. Praca z dziećmi o szczególnych potrzebach edukacyjnych nauczyła mnie wiele pokory i cierpliwości, a także tego, że Pan Bóg najlepiej wyposaża swoich pracowników, by realizowali przeznaczone im powołanie. Praca z dziećmi daje mi nieustanną radość i energię do działania.

Kocham zwierzęta. Uwielbiam sport szczególnie piłkę nożną, siatkówkę, jazdę na rowerze. Najbardziej lubię zielony - kolor nadziei.

email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Ku pokrzepieniu serc

ku pokrzepieniu serc

Nadchodzące wydarzenia

Plany klas od dnia 1 września 2020 roku

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj84
Yesterday178
Week1410
Miesiąc3846
Wszystkie375704

Currently are 14 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

ku pokrzepieniu serc

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM