Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Marta Troszok

troszok

Moje powołanie do pracy z dziećmi odkryłam jeszcze w liceum, kiedy jako nastoletnia dziewczyna miałam możliwość prowadzenia Szkółek Niedzielnych oraz opiekowania się dziećmi podczas parafialnych wyjazdów. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na kierunku "Pedagogika socjalno - opiekuńcza". Pracę w zawodzie zaczęłam niespodziewanie od roli nauczyciela wspomagającego oraz wychowawcy świetlicy integracyjnej, uczęszczając równocześnie na kurs doskonalący "Oligofrenopedagogiki" w ZNP w Gliwicach. Praca z dziećmi o szczególnych potrzebach edukacyjnych nauczyła mnie wiele pokory i cierpliwości, a także tego, że Pan Bóg najlepiej wyposaża swoich pracowników, by realizowali przeznaczone im powołanie. Praca z dziećmi daje mi nieustanną radość i energię do działania.

Kocham zwierzęta. Uwielbiam sport szczególnie piłkę nożną, siatkówkę, jazdę na rowerze. Najbardziej lubię zielony - kolor nadziei.

email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Ku pokrzepieniu serc

ku pokrzepieniu serc

Nadchodzące wydarzenia

Plany klas od dnia 1 września 2020 roku

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj26
Yesterday148
Week174
Miesiąc5163
Wszystkie377021

Currently are 9 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

ku pokrzepieniu serc

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM