Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Nowe technologie

W naszej szkole, oprócz pracy metodami tradycyjnymi, staramy się też korzystać w nauce z nowych technologii - nie tylko w pracowni komputerowej.

Już od jakiegoś czasu - w ramach różnych zajęć - uczniowie SP ETE korzystają z tablic interaktywnych i rzutników. Dzięki nim uczą się i bawią, rozwiązują zadania, quizy, oglądają ciekawe filmy, czerpią wiedzę z różnych źródeł, a nauka nabiera wielowymiarowego formatu. Od niedawna, dzięki projektowi OSE, w ramach którego nasza szkoła została wyposażona w tablety, możemy cieszyć się z możliwości zdobywania wiedzy i w ten sposób. Klasa 3a regularnie raz w tygodniu ćwiczy umiejętności matematyczne i ortograficzne korzystając z platform edukacyjnych poprzez tablety. Uczniowie bawią się i uczą jednocześnie, utrwalając poznany wcześniej materiał.

WhatsApp Image 2021-03-17 at 12.26.27-COLLAGE

 

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Licznik odwiedzin

Dzisiaj60
Yesterday197
Week1384
Miesiąc1887
Wszystkie414240

Currently are 37 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

ku pokrzepieniu serc

 

logo gazetka

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM