Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Bal karnawałowy

Uczniowie klas 0-3 z niecierpliwością oczekiwali na piątek 29 stycznia. A dlaczego? Bo tego dnia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy!

Powodów radości było wiele. Możliwość przebrania się, wspólnej zabawy, słodki poczęstunek, a także fakt, że tego dnia książki i zeszyty zostały odłożone na bok – wszystko to sprawiło, że ostatni piątek stycznia był niezwykły! Tancerze na tegorocznym balu karnawałowym zataczali nieco mniejsze kręgi niż w latach ubiegłych. Ze względu na pandemię musieli się bujać i kręcić tylko w swoich salach. Mimo wszystko zakręcili się całkiem nieźle, a i przebrania były CUDOWNE. WSZYSTKIE! Organizatorzy balu postanowili wyróżnić parę ciekawych postaci: 

  • POSTAĆ - SŁODZIAK: Baymax - Filip Luzar z 3a, Ciastek - Bruno Czudek z 2a,  ślimaczek - Gosia Kunc z 1a;
  • POSTAĆ PEŁNA SZCZEGÓŁÓW: piratka - Wiki Troszok z 1a, Hatszepsut - Sarah Jokiel z 3a, Hermiona - Zuzia Szeithauer z 3a;
  • INTERESUJĄCA POSTAĆ: paleontolog - Jasiu Terlecki z 2a, Sherlock Holmes - Kasia Chrapek z 3a, wynalazca - Antek Maziarz z 3a;
  • ODWAŻNA POSTAĆ: Batman - Wojtek Brzoza z 2a, leśniczy - Bartek Raniowski z 2a, karateka - Leo Hodorowicz z 1a;
  • BOHATERSKI TEAM: antyterrorysta  ze strażakiem, czyli Szymek Kocaj i Jasiu Ponikiewski.

Wszystkim WYJĄTKOWO podobała się postać JULIUSZA CEZARA - Ignacego Woźniaka z klasy 2a, który wymieniany był we wszystkich powyższych kategoriach. Każdy z wyróżnionych uczestników otrzymał dyplom i symboliczną nagrodę.

Uczniowie bawili się w klasach pod opieką wychowawców oraz nauczycieli języków obcych. Tańcom i zabawom nie było końca, był nawet uroczysty polonez! Pani Katarzyna Przybyszewska – przebrana ekologicznie – zorganizowała w tym duchu różne ciekawe konkurencje. Wszystko oczywiście odbywało się przy akompaniamencie tanecznej i radosnej muzyki. Aby uczestnikom balu nie zabrakło energii, w przerwach czekał na nich pyszny poczęstunek.

Ostatni piątek stycznia 2021 roku z pewnością pozostanie na długo w pamięci dzieci i nauczycieli. Radość z możliwości wspólnej zabawy (po tak długim czasie zdalnej nauki) w tym roku była wyjątkowa. Zapraszamy do galerii zdjęć!

IMG-1240-COLLAGE

więcej zdjęć znajdziesz tutaj>>>

 

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Licznik odwiedzin

Dzisiaj92
Yesterday121
Week358
Miesiąc358
Wszystkie406173

Currently are 20 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

ku pokrzepieniu serc

 

logo gazetka

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM