Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Święto Babci i Dziadka

W tym roku nie byliśmy w stanie gościć w naszej szkole, wzorem ubiegłych lat, ukochanych babć i dziadków, nie oznacza to jednak, że nie popłynęły do nich cudowne życzenia. Wnuczki i wnukowie „wirtualnie” zawitali w ich domach, przynosząc wiele radości i łez wzruszenia.

Od zawsze babcie i dziadkowie zajmują szczególne miejsce w sercach dzieci. Są stałymi "bywalcami" ich modlitw, bohaterami ciepłych wspomnień, adresatami wielu plastycznych arcydzieł. W obecnej sytuacji uczniowie mogli jedynie "wirtualnie" zapukać do drzwi domów babć i dziadków, za pośrednictwem filmików stworzonych w szkole. Nagrania były pełne pięknych dźwięków i ciepłych słów, i sprawiły, że w niejednych oczach pojawiły się łzy. Czasu na przygotowania było bardzo niewiele, ale dzięki zaangażowaniu i kreatywności dzieci niespodzianki powstały w ekspresowym tempie. Wszyscy uczniowie, poza występem, przygotowali dla dziadków plastyczne upominki.

Radość była ogromna i obustronna. Dobrze oddają ją słowa jednej z babć: „BARDZO DZIĘKUJĘ za dzisiejszy wzruszający i wykonany w niecodziennych okolicznościach występ kochanych wnuczków. Piękna piosenka, wykonana perfekcyjnie poruszyła moje  serce . A na dodatek serdeczne, z głębi serduszka płynące życzenia... Wszystkich wykonawców tego radosnego występu przytulam mocno i ściskam  (...)”

więcej zdjęć znajdziesz tutaj>>>

 

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Licznik odwiedzin

Dzisiaj96
Yesterday121
Week362
Miesiąc362
Wszystkie406177

Currently are 8 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

ku pokrzepieniu serc

 

logo gazetka

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM