Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Wigilijka trzecioklasistów - część druga

Uczniowie klasy 3a, podobnie, jak wszyscy inni, swoją klasową Wigilijkę przeżywali 22 grudnia... Jednak system online nie był w stanie udźwignąć chęci łamania się opłatkiem i powiedzenia kilku słów od siebie w kontakcie osobistym...

Tęsknota za tym wyjątkowym czasem nie miała granic, dlatego - odpowiadając na potrzebę uczniów - wychowawczyni obiecała dzieciom spotkanie twarzą w twarz (nie przez monitor), gdy tylko będzie można i "powtórzenie" Wigilijki w tych punktach, których nie można było zrealizować online. W piątek 22 stycznia elegancko ubrani uczniowie klasy 3a wraz ze swoją wychowawczynią zasiedli do świątecznego stołu, by wspólnie świętować możliwość bycia razem i prosząc o Boże błogosławieństwo. Zamiast opłatków, na pamiątkę ostatniej wspólnej Wigilijki w takim składzie (przed zmianą wychowawcy na kolejnym etapie edukacyjnym), uczniowie pisali sobie nawzajem dobre rzeczy.

To był bardzo wartościowy i poruszający czas, który wzmocnił relację między dziećmi. Za sprawą edukacji online, uczniowie z jeszcze większą refleksją i radością podchodzą do każdej sytuacji, kiedy „na żywo” mogą wspólnie świętować i przeżywać różne wydarzenia.

WhatsApp Image 2021-01-27 at 14.47.10 2

 

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Licznik odwiedzin

Dzisiaj95
Yesterday121
Week361
Miesiąc361
Wszystkie406176

Currently are 23 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

ku pokrzepieniu serc

 

logo gazetka

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM