Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dzień Języków Obcych w SP ETE

24 września 2020 roku uczniowie Szkół ETE po raz kolejny świętowali Europejski Dzień Języków Obcych. Było kolorowo, ciekawie i wesoło!

W tegorocznej edycji tego wyjątkowego wydarzenia uczniowie klas 0-6 SP przygotowywali plakaty z flagami i symbolami wylosowanego kraju, ucząc się przy tym zwrotu „DOBRZE CIĘ WIDZIEĆ” w języku tego państwa. Mogliśmy usłyszeć miłe powitania m.in. w języku fińskim, koreańskim, chorwackim, francuskim czy czeskim. Dobrze było widzieć naszych uczniów tak zaangażowanych! Dodatkowo uczniowie starszych klas wzięli udział w interaktywnym quizie „Kahoot”, dotyczącym wszystkich języków obcych. Jakim zasobem słów posługuje się dorosła osoba? Ile języków obcych jest używanych na terytorium Rosji? Wystarczy zapytać naszych uczniów. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła klasa 6a wygrywając voucher na DZIEŃ BEZ TESTÓW I ODPOWIEDZI.

Podobnie, jak w latach ubiegłych, także i w tym roku, Dzień Języków Obcych w Szkołach ETE dostarczył wszystkim wiele wrażeń i radości. Był okazją do poszerzenia wiedzy, rozwijania umiejętności, a także czasem dobrej zabawy!

 

image 15

więcej zdjęć znajdziesz tutaj>>>

 

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Ku pokrzepieniu serc

ku pokrzepieniu serc

Nadchodzące wydarzenia

Plany klas od dnia 1 września 2020 roku

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj72
Yesterday191
Week1352
Miesiąc4360
Wszystkie381696

Currently are 20 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

ku pokrzepieniu serc

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM