Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Kolejny sukces naszych uczniów!

10.10.2014 odbył się VI Ekoturniej o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice. Naszą szkołę reprezentowali: Weronika Biernacka, Kajetan Eksner, Iwo Hawrylewicz, Wojciech Śliwiński. Zajęliśmy III miejsce. Drużynę do zwycięstwa poprowadziła Pani mgr inż. Maria Cader. Konkurs składał się ze zbiórki elektrośmieci, konkursu sportowego i konkursu przyrodniczego. W turnieju brało udział 11 szkół.

Bardzo dziękujemy wszystkim Państwu za pomoc w zbiórce baterii, tonerów, kartridżów, płyt CD. Pomimo tego, że jesteśmy małą szkołą daliśmy radę wielkim gigantom. Jesteśmy dumni z naszej reprezentacji. Gratulujemy! 

 

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Ku pokrzepieniu serc

ku pokrzepieniu serc

Nadchodzące wydarzenia

Plany klas od dnia 1 września 2020 roku

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj102
Yesterday180
Week102
Miesiąc5091
Wszystkie376949

Currently are 14 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

ku pokrzepieniu serc

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM