Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Start Kiermasz dla Zosi

Kiermasz dla Zosi

Drodzy Uczniowie i Rodzice naszej szkoły!

Już dziś wolontariusze Warsztatów biblijnych dziękują za Wasze serce. Jak zwykle okazaliście się niezawodni. Apel o przynoszenie książek na kiermasz zaowocował całkiem pokaźnym zbiorem. Teraz czas na krok drugi. Niech książki i inne przygotowane przez uczniów naszej szkoły prace znajdą swych nabywców.

Od poniedziałku 13.12.2021 r. wolontariusze budynku SP staną na kiermaszu świątecznym. Aby ułatwić wybór, zamieszczamy zdjęcia poglądowe. W budynku LO ogłaszamy wtorek 14.12.2021 r. dniem słodkości.

Zachęcamy zatem, aby każdy zaopatrzył się na ten czas w gotówkę i zechciał hojnie wesprzeć zbiórkę funduszy na rzecz chorującej na nowotwór dwunastoletniej Zosi z Rudy Śląskiej. To uczennica jednego z naszych nauczycieli i każda zebrana złotówka trafi bezpośrednio do rodziny tej dziewczynki.

kch

 

więcej zdjęć <<tutaj>>

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj232
Yesterday65
Week479
Miesiąc1753
Wszystkie474777

Currently are 19 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

kps

logo proba 4

karuzelazjezykami

bannerkaruzela

wymianauslar1

 holandia

 kółko programistyczne

 bannerbezmaski

kolkohistgeo

fraktale

 tutoring

Logo schools500reformation