Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Lodowisko


W dniach, 4 i 11 lutego lekcje wychowania fizycznego odbędą się na lodowisku. Zajęcia przeprowadzi instruktor nauki jazdy na łyżwach i rolkach p. Weronika Giża. Zajęcia są skierowane do uczniów umiejących już jeździć, jak również dla tych, którzy unikają tego sportu.

Bardzo proszę, by dzieci miały obowiązkowo rękawiczki, ewentualnie spodnie na zmianę (dla początkujących), KASK-obowiązkowo. Koszt wypożyczenia łyżew wynosi 5zł. Osoby wypożyczające łyżwy muszą mieć ze sobą legitymację.

Klasy 6a i 6b wchodzą na taflę lodowiska już o 8:00. Wyjątkowo tego dnia prosimy o przywiezienie dzieci na lodowisko, nie do szkoły. Od 7:40 nasi nauczyciele będą czekali już na obiekcie Tafla. Zbiórka dla wszystkich jest o 7:45. Do zajęć musimy się przygotować. Po zajęciach dzieci wraz z nauczycielem przejdą pieszo do szkoły.

Klasy 4a, 5a i 5b pójdą na lodowisko już pod opieką nauczycieli ze szkoły. Zajęcia zaczynają o 9:30.

Całkowity koszt zajęć - 2 wyjścia- wynosi 30zł (16zł instruktor, 14zł wstęp na lodowisko). Wpłat proszę dokonywać w sekretariacie szkoły do dnia 31 stycznia. Bardzo proszę o informację, jeżeli już Państwo wiedzą, że ktoś nie będzie mógł uczestniczyć w zajęciach. 

Zachęcam Wszystkich Uczniów do udziału w nietypowej lekcji wychowania fizycznego, szczególnie tych nielubiących lodowiska. Po zajęciach z Panią Weroniką jazda na łyżwach może okazać się prosta i przyjemna.

Zapraszam wszystkich uczniów,
Jolanta Kunc
 

 

 

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Ku pokrzepieniu serc

ku pokrzepieniu serc

Nadchodzące wydarzenia

Plany klas od dnia 1 września 2020 roku

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj28
Yesterday163
Week549
Miesiąc3731
Wszystkie381067

Currently are 9 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

ku pokrzepieniu serc

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM