Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Projekty Warsztatownia Zajęcia 20 października 2012

Zajęcia 20 października 2012

Email Drukuj PDF

20 października 2012 roku ruszyła WARSZTATOWNIA - projekt skierowany do uczniów klas 5 i 6 szkoły podstawowej. W pierwszych zajęciach w tym roku szkolnym wzięło udział kilkudziesięciu uczestników. Rozpoczęliśmy od powitania ich w murach naszego Gimnazjum. Uczniowie gliwickich szkół i ich Rodzice mieli okazję zobaczyć krótką prezentację multimedialną o Szkołach ETE.

Pogoda w sobotnie przedpołudnie była wspaniała i zachęcała do zabawy na świeżym powietrzu. Młodzi adepci slackliningu, czyli chodzenia po linie, mogli poczuć się jak w cyrku. Pod czujnym okiem pana Tymona Walińskiego uczestnicy LINOSKOCZNI wykonywali ćwiczenia, które tylko na pozór wydawały się proste.

Aula zamieniła się w prawdziwą pracownię plastyczną. Zajęcia prowadzone przez panią Małgorzatę Zielińską zostały zatytułowane MALARNIA. Osoby biorące w niej udział stanęły za sztalugami. Z linii, punktów i plam koloru tworzyły własny obraz - jak malarz Kandinsky.

W naszej pracowni chemicznej miała miejsce WYBUCHOWNIA, która cieszyła się tak wielkim powodzeniem, że zajęcia odbywały się w dwóch salach. Pani Maja Broda starała się wprowadzić przyszłych gimnazjalistów w arkana chemicznej sztuki. Niektóre doświadczenia wykonywali uczniowie naszego Gimnazjum.

Dobrą tradycją WARSZTATOWNI stały się także spotkania Rodziców z panią Anną Kordzikowską, podczas których pani psycholog podpowiada, jak pomagać dziecku w osiąganiu sukcesów, jak wyznaczać granice, określać wymagania i jednocześnie pokazywać, że jest kochane i rozumiane.

Dziękujemy wszystkim za udział i już dziś serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty, które odbędą się 8 grudnia!!!

Poprawiony: niedziela, 17 marca 2013 16:17  

Zasady naboru do LO

LO2019 NABÓR DO LICEUM OSTATNI

Licznik odwiedzin

Dzisiaj79
Yesterday128
Week79
Miesiąc1588
Wszystkie368248

Currently are 26 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

kps

karuzelazjezykami

bannerkaruzela

wymianauslar1

 holandia

 kółko programistyczne

 bannerbezmaski

kolkohistgeo

fraktale

 tutoring

Logo schools500reformation