Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Projekty Warsztatownia Zajęcia 20 października 2012

Zajęcia 20 października 2012

Email Drukuj PDF

20 października 2012 roku ruszyła WARSZTATOWNIA - projekt skierowany do uczniów klas 5 i 6 szkoły podstawowej. W pierwszych zajęciach w tym roku szkolnym wzięło udział kilkudziesięciu uczestników. Rozpoczęliśmy od powitania ich w murach naszego Gimnazjum. Uczniowie gliwickich szkół i ich Rodzice mieli okazję zobaczyć krótką prezentację multimedialną o Szkołach ETE.

Pogoda w sobotnie przedpołudnie była wspaniała i zachęcała do zabawy na świeżym powietrzu. Młodzi adepci slackliningu, czyli chodzenia po linie, mogli poczuć się jak w cyrku. Pod czujnym okiem pana Tymona Walińskiego uczestnicy LINOSKOCZNI wykonywali ćwiczenia, które tylko na pozór wydawały się proste.

Aula zamieniła się w prawdziwą pracownię plastyczną. Zajęcia prowadzone przez panią Małgorzatę Zielińską zostały zatytułowane MALARNIA. Osoby biorące w niej udział stanęły za sztalugami. Z linii, punktów i plam koloru tworzyły własny obraz - jak malarz Kandinsky.

W naszej pracowni chemicznej miała miejsce WYBUCHOWNIA, która cieszyła się tak wielkim powodzeniem, że zajęcia odbywały się w dwóch salach. Pani Maja Broda starała się wprowadzić przyszłych gimnazjalistów w arkana chemicznej sztuki. Niektóre doświadczenia wykonywali uczniowie naszego Gimnazjum.

Dobrą tradycją WARSZTATOWNI stały się także spotkania Rodziców z panią Anną Kordzikowską, podczas których pani psycholog podpowiada, jak pomagać dziecku w osiąganiu sukcesów, jak wyznaczać granice, określać wymagania i jednocześnie pokazywać, że jest kochane i rozumiane.

Dziękujemy wszystkim za udział i już dziś serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty, które odbędą się 8 grudnia!!!

Poprawiony: niedziela, 17 marca 2013 16:17  

Licznik odwiedzin

Dzisiaj71
Yesterday226
Week1219
Miesiąc1655
Wszystkie420065

Currently are 20 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

kps

logo proba 4

karuzelazjezykami

bannerkaruzela

wymianauslar1

 holandia

 kółko programistyczne

 bannerbezmaski

kolkohistgeo

fraktale

 tutoring

Logo schools500reformation