Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Projekty Warsztatownia Warsztatownia 11 października 2014

Warsztatownia 11 października 2014

Email Drukuj PDF

W minioną sobotę 11 października 2014 roku ruszyła kolejna edycja kreatywnych warsztatów dla uczniów klas 5 i 6 szkół podstawowych pod nazwą WARSZTATOWNIA. Aura okazała się dla nas łaskawa, w sobotnie przedpołudnie w murach naszej szkoły gościliśmy uczestników zajęć warsztatowych.

Tradycyjne odbywały się: wybuchownia – warsztaty chemiczne – prowadzone przez Panią Marię Cader, elektromontownia – połączenie zajęć plastycznych i fizyki – warsztat prowadziła Pani Agnieszka Świerczyńska.

W tym roku szolnym zaproponowaliśmy uczniom szkół podstawowych dwa nowe warsztaty. Pierwszy z nich to koralikownia, czyli tworzeniez filcu, drutu i koralików prawdziwych jubilerskich cackek według własnego pomysłu. Własnoręcznie wykonaną biżuterię można komuś podarować albo zachować dla siebie. Warsztaty to autorski pomysł Pani Anny Różańskiej.

Nowością jest także kadrownia, czyli zajęcia fotograficzne, podczas których młodzi adepci fotografii uczyli się patrzeć na świat w nowy sposób. Z pewnością udało im się dostrzec jego piękno, a może i odkryć niejedną tajemnicę. Pomagało im w tym wprawne profesorskie oko Pana Marcina Mokrego, który starał się swoich słuchaczy zarazić pasją do fotografowania.

Dziękujemy wszystkim za udział i już dziś serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty, które odbędą się 29 listopada! ZAPRASZAMY!!!

Poprawiony: wtorek, 14 października 2014 13:02  

Licznik odwiedzin

Dzisiaj143
Yesterday275
Week839
Miesiąc4850
Wszystkie429614

Currently are 23 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

kps

logo proba 4

karuzelazjezykami

bannerkaruzela

wymianauslar1

 holandia

 kółko programistyczne

 bannerbezmaski

kolkohistgeo

fraktale

 tutoring

Logo schools500reformation