Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Projekty Europejki Klub Gimnazjalny Rozstrzygnięcie Konkursu "Znam Unię Europejską"

Rozstrzygnięcie Konkursu "Znam Unię Europejską"

Email Drukuj PDF

Dzisiaj (6.06.2013) w auli naszej szkoły gościliśmy młodszych kolegów ze Szkoły Podstawowej ETE. Powodem tej wizyty był II etap Konkursu "Znam Unię Europejską" przygotowanego przez uczennice gimnazjum będące członkiniami Europejskiego Klubu Gimnazjalnego.

Wzięło w nim udział dziesięciu uczniów z klas 3-5 SP, którzy najlepiej napisali test w I etapie konkursu. Po zaciętej walce, polegającej na udzieleniu odpowiedzi na wiele trudnych, a czasami zaskakująco łatwych pytań, została wyłoniona najlepsza trójka. Między uczniami z klasy 3a a 4 rozegrał się finał. Każdy z nich odpowiadał na 7 pytań (publiczność, czyli ich koledzy z klasy, domagała się jeszcze paru kolejek pytań), które pozwoliły wyłonić zwycięzcę.

Została nim Maja Zając z klasy 3a, jej klasowy kolega Aleksander Pizoń zajął drugie miejsce, a trzecie przypadło Wojtkowi Śliwińskiemu z klasy 4. Gratulujemy wiedzy, szczęścia i opanowania emocji w konkursie. Pozostałym uczestnikom przypadły nagrody pocieszenia i satysfakcja z wiedzy, którą przyswoili sobie, przygotowując się do konkursu.

Specjalne podziękowania dla uczennic z klas I i II gimnazjum za przygotowanie obu etapów, pytań do konkursu i profesjonalne przeprowadzenie finału.

Konkurs

Poprawiony: wtorek, 11 czerwca 2013 13:22  

Licznik odwiedzin

Dzisiaj74
Yesterday102
Week74
Miesiąc560
Wszystkie497868

Currently are 14 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

kps

logo proba 4

karuzelazjezykami

bannerkaruzela

wymianauslar1

 holandia

 kółko programistyczne

 bannerbezmaski

kolkohistgeo

fraktale

 tutoring

Logo schools500reformation