Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Projekty bez MASKI Harmonogram występów

Harmonogram występów

Email Drukuj PDF

19.03.2018- I dzień VIII Spotkań Teatralnych „bez MASKI”

L.p

Godzina

Nazwa zespołu/placówki

Autor i tytuł przedstawienia

Opiekun

Czas

Zapotrzebowanie

 

9.45 – otwarcie festiwalu

1

10.00- 10.30

I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gliwicach

Zespół teatralny klasy III a

„Magiczna przemiana”

reż. Izabela Czapla

Izabela Czapla

G: 20

S: 15

P: 30

ewentualnie wytwornica pary

2

10.35- 11.05

I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gliwicach – klasa VI

Katarzyna Cichocka „BEZ MASKI”

Wioleta Piętka

G: 10

S: -

P: 30

RZUTNIK MULTIMEDIALNY ORAZ GŁOŚNIKIPODŁĄCZONE DO KOMPUTERA

3

11.15 – 11.35

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 ZABRZE

KOLOROWE PIERWSZAKI

EWA DZIAŁO, KATARZYNA MALISZEWSKA

ADAPTACJA BAJKI JANOSCHA „ACH, JAK CUDOWNA JEST PANAMA”

EWA DZIAŁO, KATARZYNA MALISZEWSKA

G: 30

S: 10

P: 20

 

4

11.40- 12.00

POWIATOWE OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ przy Szkole Podstawowej nr 1 w Świerklanach

TEATR FIKA

„PODRÓŻ PRZEZ ŻYCIE”

Bogumiła Szmidt-Kruk

G: 15

S: 5

P:20

 

5

12.05 -12.25

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 17 w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Rybniku

Ładunki Dodatnie

„Między nami”

spektakl autorski,

autor scenariusza: Krzysztof Kaczmarczyk wraz z całą grupą

Barbara Zaparty – Piasecka

Krzysztof Kaczmarczyk

G: 15

S: 5

P: 20

 

6.

12.35-12.55

Szkoła Podstawowa nr 41 Specjalna

Ul. Konopnickiej 3,

Zabrze

Integracyjny Teatr Rzepka

Natalia Niedbała, Dorota Kaliszewska,„Piekło- NIEBO”

Dorota Kaliszewska

Natalia Niedbała,

Karolina Mrosek,

Jolanta Mazur,

Paulina Kacprzyk,

Anna Szafraniec

G: 15

S: 10

P: 20

dymownica

 

 20.03.2018- II dzień VIII Spotkań Teatralnych „bez MASKI”

L.p

Godzina

Nazwa zespołu/placówki

Autor i tytuł przedstawienia

Opiekun

Czas

Zapotrzebowanie

 

9.15- 9.40

POPP w Czerwionce- Leszczynach przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Lyskach

ŚWIETLIK

„PĘTLA”

na podst. tekstu

Maliny Prześlugi „Blee”

Renata Markiewicz

G: 10

S: 5

P: 25

 
 

9.55-10.25

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. W. Kopalińskiego, Bielsko-Biała

Scenka

Malina Prześluga

„Chodź na słówko”

Kamil Leśniewski

G: 15

S: 15

P: 30

Możliwość rozwieszenia w głębi sceny dekoracji (płótno 4,5 x 2 m)

 

10.35-10.50

Specjalny Zespół Szkolno- Przedszkolny „Szkoła Życia” Rybnik

BAJ

„Deszczowy poranek”

Monika Ryszka, Iwona Jonderko, Ewa Skupień

muzyka Tadeusz Janowicz

i Dariusz Panek

Monika Ryszka

G: 25

S: 10

P: 15

3 mikrofony( 1 bezprzewodowy i 2 nagłowne, podłączenie i nagłośnienie keyboarda oraz gitary akustycznej (jack- jack), odsłuch, dymownica

 

11.00- 11.15

Środowiskowy Dom Samopomocy, Ośrodek Matka Boża Uzdrowienie Chorych, Knurów

TEATR ALTERNATYWA

” Między nami Addamsami”

tekst Dariusz Jezierski

na podstawie musicalu „Rodzina Addamsów”

Anna Maksym

G: 15

S: -

P: 15

mikrofony pojemnościowe

 

11.30- 11.50

Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 4 w Zabrzu

“Centrum Edukacji Twórczej”

“Pracownia”

“Coś”

reż. Nina Wolska wg

sztuki A, i A. Wojtyszko

“Historia pewnego przedmiotu”

Nina Wolska

G: 15

S: 15

P: 20

blackouty w trakcie przedstawienia

Legenda:

G – czas przygotowania w garderobie

S – czas przygotowania na scenie

P – czas trwania przedstawienia

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj12
Yesterday63
Week12
Miesiąc125
Wszystkie490274

Currently are 17 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

kps

logo proba 4

karuzelazjezykami

bannerkaruzela

wymianauslar1

 holandia

 kółko programistyczne

 bannerbezmaski

kolkohistgeo

fraktale

 tutoring

Logo schools500reformation