Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Projekty bez MASKI Harmonogram występów

Harmonogram występów

Email Drukuj PDF

19.03.2018- I dzień VIII Spotkań Teatralnych „bez MASKI”

L.p

Godzina

Nazwa zespołu/placówki

Autor i tytuł przedstawienia

Opiekun

Czas

Zapotrzebowanie

 

9.45 – otwarcie festiwalu

1

10.00- 10.30

I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gliwicach

Zespół teatralny klasy III a

„Magiczna przemiana”

reż. Izabela Czapla

Izabela Czapla

G: 20

S: 15

P: 30

ewentualnie wytwornica pary

2

10.35- 11.05

I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gliwicach – klasa VI

Katarzyna Cichocka „BEZ MASKI”

Wioleta Piętka

G: 10

S: -

P: 30

RZUTNIK MULTIMEDIALNY ORAZ GŁOŚNIKIPODŁĄCZONE DO KOMPUTERA

3

11.15 – 11.35

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 ZABRZE

KOLOROWE PIERWSZAKI

EWA DZIAŁO, KATARZYNA MALISZEWSKA

ADAPTACJA BAJKI JANOSCHA „ACH, JAK CUDOWNA JEST PANAMA”

EWA DZIAŁO, KATARZYNA MALISZEWSKA

G: 30

S: 10

P: 20

 

4

11.40- 12.00

POWIATOWE OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ przy Szkole Podstawowej nr 1 w Świerklanach

TEATR FIKA

„PODRÓŻ PRZEZ ŻYCIE”

Bogumiła Szmidt-Kruk

G: 15

S: 5

P:20

 

5

12.05 -12.25

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 17 w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Rybniku

Ładunki Dodatnie

„Między nami”

spektakl autorski,

autor scenariusza: Krzysztof Kaczmarczyk wraz z całą grupą

Barbara Zaparty – Piasecka

Krzysztof Kaczmarczyk

G: 15

S: 5

P: 20

 

6.

12.35-12.55

Szkoła Podstawowa nr 41 Specjalna

Ul. Konopnickiej 3,

Zabrze

Integracyjny Teatr Rzepka

Natalia Niedbała, Dorota Kaliszewska,„Piekło- NIEBO”

Dorota Kaliszewska

Natalia Niedbała,

Karolina Mrosek,

Jolanta Mazur,

Paulina Kacprzyk,

Anna Szafraniec

G: 15

S: 10

P: 20

dymownica

 

 20.03.2018- II dzień VIII Spotkań Teatralnych „bez MASKI”

L.p

Godzina

Nazwa zespołu/placówki

Autor i tytuł przedstawienia

Opiekun

Czas

Zapotrzebowanie

 

9.15- 9.40

POPP w Czerwionce- Leszczynach przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Lyskach

ŚWIETLIK

„PĘTLA”

na podst. tekstu

Maliny Prześlugi „Blee”

Renata Markiewicz

G: 10

S: 5

P: 25

 
 

9.55-10.25

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. W. Kopalińskiego, Bielsko-Biała

Scenka

Malina Prześluga

„Chodź na słówko”

Kamil Leśniewski

G: 15

S: 15

P: 30

Możliwość rozwieszenia w głębi sceny dekoracji (płótno 4,5 x 2 m)

 

10.35-10.50

Specjalny Zespół Szkolno- Przedszkolny „Szkoła Życia” Rybnik

BAJ

„Deszczowy poranek”

Monika Ryszka, Iwona Jonderko, Ewa Skupień

muzyka Tadeusz Janowicz

i Dariusz Panek

Monika Ryszka

G: 25

S: 10

P: 15

3 mikrofony( 1 bezprzewodowy i 2 nagłowne, podłączenie i nagłośnienie keyboarda oraz gitary akustycznej (jack- jack), odsłuch, dymownica

 

11.00- 11.15

Środowiskowy Dom Samopomocy, Ośrodek Matka Boża Uzdrowienie Chorych, Knurów

TEATR ALTERNATYWA

” Między nami Addamsami”

tekst Dariusz Jezierski

na podstawie musicalu „Rodzina Addamsów”

Anna Maksym

G: 15

S: -

P: 15

mikrofony pojemnościowe

 

11.30- 11.50

Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 4 w Zabrzu

“Centrum Edukacji Twórczej”

“Pracownia”

“Coś”

reż. Nina Wolska wg

sztuki A, i A. Wojtyszko

“Historia pewnego przedmiotu”

Nina Wolska

G: 15

S: 15

P: 20

blackouty w trakcie przedstawienia

Legenda:

G – czas przygotowania w garderobie

S – czas przygotowania na scenie

P – czas trwania przedstawienia

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj91
Yesterday121
Week357
Miesiąc357
Wszystkie406172

Currently are 31 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

kps

karuzelazjezykami

bannerkaruzela

wymianauslar1

 holandia

 kółko programistyczne

 bannerbezmaski

kolkohistgeo

fraktale

 tutoring

Logo schools500reformation