Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Kolejny rok szkolny rozpoczęty!

Piękny wrześniowy poranek zgromadził uczniów i rodziców SP ETE w szkolnej auli. Uroczystość rozpoczęła się od zaśpiewania hymnu państwowego i powitania przez panią dyrektor Lidię Janik. Wprowadziła ona całą społeczność naszej szkoły w temat, którego hasłem przewodnim w tym roku są słowa wypływające z najmądrzejszej z ksiąg – Biblii, a odnoszące się do serca człowieka. Strzeż swojego serca, bo z niego tryska źródło życia.

Następnie  z radością wśród nas powitaliśmy najmłodszych, uczniów zerówki, którymi opiekować się będzie p. Monika  Podżorska. Chwilę później przez akt uroczystego pasowania uczniami stali się pierwszoklasiści. Ich wychowawcą będzie p. Żaneta Sojka. W obecności rodziców wszystkie dzieci mogły poznać nauczycieli naszej szkoły, tych towarzyszących nam od lat oraz rozpoczynających pracę w naszej placówce. Liczymy, że będzie to czas owocnej współpracy.

Życząc wszystkim w tym roku szkolnym samych sukcesów, chcemy zachęcić do wytrwałej pracy nie tylko nad rozwojem swojej wiedzy, umiejętności, talentów, ale również nad swoim sercem.

 

Rozpoczęcie Roku Szkolnegowięcej zdjęć znajdziesz tutaj >>>

 

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Ku pokrzepieniu serc

ku pokrzepieniu serc

Nadchodzące wydarzenia

Plany klas od dnia 1 września 2020 roku

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj7
Yesterday185
Week496
Miesiąc7
Wszystkie377343

Currently are 18 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

ku pokrzepieniu serc

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM