Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016

24 czerwca 2016 r. nadszedł dzień podziękowań i pożegnań. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Alberta Schweitzera zakończyli rok szkolny 2015/2016.Uroczystości odbyły się w trzech turach w auli Szkół ETE.

Najpierw, o godz. 8.00, nasi najmłodsi z klasy 0 oraz klas I zaprezentowali swoje niesamowite talenty wokalne oraz taneczne, następnie dzieci z kółka teatralnego (pod opieką Pani Emilii Błach) opowiedziały - poprzez przedstawienie kukiełkowe - dobrą nowinę o zbawieniu.

O godz. 9.00 klasy II żegnały klasy III, prezentując bogaty program artystyczny. Po występach uczniów Pani Dyrektor Lidia Janik podziękowała dzieciom, rodzicom oraz nauczycielom za pracę i zaangażowanie w czasie całego roku szkolnego. Nagrodziła także uczniów klas III - Jana Szaniewskiego oraz Pawła Dwornickiego za najwyższe wyniki w "Teście Trzecioklasisty". Rozdanie świadectw i pozostałych nagród odbyło się w klasach.

O godz. 10.00 uroczyste zakończenie roku szkolnego świętowały klasy IV - VI. W jego trakcie uczniowie klasy V żegnali absolwentów Szkoły Podstawowej, prezentując swój wyjątkowy talent aktorski i wokalny w czasie przygotowanego programu artystycznego. Pani Dyrektor Lidia Janik po raz kolejny podziękowała dzieciom, rodzicom oraz nauczycielom za pracę i zaangażowanie w czasie całego roku szkolnego, a także rozdała nagrody dla uczniów klas szóstych, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem na zakończenie szkoły podstawowej. Wręczyła również - po raz pierwszy w historii SP ETE - statuetkę dla najlepszego ucznia w szkole oraz puchar przechodni dla klasy z najwyższą średnią ocen w SP ETE. Pierwszą z nagród otrzymała w tym roku Pola Filipkowska z klasy 4a, która uzyskała na koniec roku średnią 5,58. Natomiast wspomniany puchar wywalczyła klasa 4c, która osiągnęła wynik 4,99. Po uroczystości w auli Szkół ETE uczniowie udali się z wychowawcami do klas, gdzie otrzymali świadectwa i pozostałe nagrody.

 

 

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Ku pokrzepieniu serc

ku pokrzepieniu serc

Nadchodzące wydarzenia

Plany klas od dnia 1 września 2020 roku

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj146
Yesterday180
Week146
Miesiąc5135
Wszystkie376993

Currently are 12 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

ku pokrzepieniu serc

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM