Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015, którego motto brzmiało: "Kocham, więc jestem posłuszny I wdzięczny"

Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele spotkali się w auli Szkół ETE, gdzie Pani Dyrektor osobiście gratulowała dzieciom ich sukcesów i wręczyła nagrody za szczególne osiągnięcia w tym roku szkolnym. W szczególny sposób pożegnaliśmy klasę szóstą, która dołączyła właśnie do grona absolwentów naszej Szkoły Podstawowej. Wśród serdecznych słów podziękowań pożegnaliśmy również nauczycieli, którzy po wakacjach nie będą już uczyć w naszej szkole. Swoją obecnością podczas uroczystości zaszczycił nas Prezes Ewangelickiego Towarzystwa Edukacyjnego ks. Andrzej Wójcik, który wyraził w modlitwie naszą wdzięczność do Boga za pomyślnie ukończony rok wspólnej pracy, nauki i zabawy.

Uczniowie rozeszli się do swoich klas, gdzie otrzymali świadectwa i długo jeszcze trwały pełne wzruszeń pożegnania.

Życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom i sympatykom naszej Szkoły błogosławionych wakacji pełnych przygód, radości i w pełni zasłużonego odpoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu!

 

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Licznik odwiedzin

Dzisiaj169
Yesterday207
Week1428
Miesiąc5729
Wszystkie405807

Currently are 52 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

ku pokrzepieniu serc

 

logo gazetka

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM