Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Piknik Rodzinny

Niedziela kończąca maj 2015 r. była wyjątkowa dla całej społeczności naszej szkoły. Po raz kolejny spotkaliśmy się jako wielka rodzina na pikniku rodzinnym. Świętowanie rozpoczęły występy najmłodszych przygotowane pod okiem wychowawców klas. Mogliśmy zobaczyć, jak różnorodnie jesteśmy obdarowani. Była więc śląska godka, śpiewanie, recytacje,  życzenia. Nie zabrakło wykonanych własnoręcznie przez dzieci podarunków wyrażających miłość i wdzięczność dla Rodziców. Podziękowaliśmy także naszemu Bogu za wszystkie Mamusie, Tatusiów i prosiliśmy o błogosławieństwo dla naszych Rodzin. Organizatorzy festynu zadbali o różne atrakcje. Były zmagania sportowe wymagające zarówno sprawności fizycznej, jak i wiedzy z zakresu sportu (tu często nieoceniona okazywała się pomoc rodziców, zwłaszcza tatusiów). Ciało  wzmocnić można było przy domowych ciastach, sałatkach, pieczonej kiełbasce. Ogromną popularnością cieszyła się loteria fantowa przygotowana przez Samorząd Uczniowski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim hojnym darczyńcom za wszystkie fanty. Loteria okazała się prawdziwym hitem, gdyż zaraz po występach artystycznych właśnie do tego stoiska ustawiła się kolejka jak z lat 80-tych. Fanty rozeszły się ja świeże bułeczki. Kto nie zdążył nabyć losu na loterii, mógł jeszcze wziąć udział w licytacji brawurowo poprowadzonej przez panią dyrektor. Szczęśliwymi zwycięzcami licytacji zostali Państwo Rożkowie, którzy będą mogli przyozdobić swoje mieszkanie pięknym zegarem prosto z Londynu. Tak, jak Samorząd Uczniowski deklarował, pieniądze zebrane w czasie loterii i licytacji przeznaczone zostaną na zakup siatek do bramek stojących na boisku, piłki i siatki do siatkówki i innych potrzebnych sprzętów sportowych. Każdemu, kto wziął udział w naszych piknikowych akcjach Samorządu i za każdą ofiarowaną złotówkę ogromnie dziękujemy.

Długa kolejka ustawiła się także do trampoliny. Przy dźwiękach muzyki nawiązywały się relacje. To był naprawdę dobry czas. Dziękujemy wszystkim Rodzicom i nauczycielom zaangażowanym w jego przygotowanie.

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj11
Miesiąc3030
Wszystkie568003

Currently are 23 guests online

Budząca się Szkoła

logo budzącej się szkoły

Zasady naboru do SP ETE

plakat nabór 2022

WSPARCIE UCZNIÓW Z UKRAINY – PROJEKT ŚFL

logo ŚFL

Nadchodzące wydarzenia

Plan lekcji na rok szkolny 2023/2024 

23.10.23r. - wystartowała Wielkia Liga Czytelników

26.02.24r. - wyjście na łyżwy dla klas 4-6 SP

02.03.24r. - Dzień Otwarty Szkół ETE

14.03.24r. - Konkurs matematyczny Puchacz Piotr

21.03.24r. - Kangur Matematyczny 2024

 

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

logo budzącej się szkoły 

logo ŚFL

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 ikona-mini-karuzeli

logo-konkursowelogo 

ku pokrzepieniu serctataWete

logo turniej pilki noznej 1turniej_zbijakaj.jpg 

 tutoring

DZIM