Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Piknik Rodzinny

Niedziela kończąca maj 2015 r. była wyjątkowa dla całej społeczności naszej szkoły. Po raz kolejny spotkaliśmy się jako wielka rodzina na pikniku rodzinnym. Świętowanie rozpoczęły występy najmłodszych przygotowane pod okiem wychowawców klas. Mogliśmy zobaczyć, jak różnorodnie jesteśmy obdarowani. Była więc śląska godka, śpiewanie, recytacje,  życzenia. Nie zabrakło wykonanych własnoręcznie przez dzieci podarunków wyrażających miłość i wdzięczność dla Rodziców. Podziękowaliśmy także naszemu Bogu za wszystkie Mamusie, Tatusiów i prosiliśmy o błogosławieństwo dla naszych Rodzin. Organizatorzy festynu zadbali o różne atrakcje. Były zmagania sportowe wymagające zarówno sprawności fizycznej, jak i wiedzy z zakresu sportu (tu często nieoceniona okazywała się pomoc rodziców, zwłaszcza tatusiów). Ciało  wzmocnić można było przy domowych ciastach, sałatkach, pieczonej kiełbasce. Ogromną popularnością cieszyła się loteria fantowa przygotowana przez Samorząd Uczniowski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim hojnym darczyńcom za wszystkie fanty. Loteria okazała się prawdziwym hitem, gdyż zaraz po występach artystycznych właśnie do tego stoiska ustawiła się kolejka jak z lat 80-tych. Fanty rozeszły się ja świeże bułeczki. Kto nie zdążył nabyć losu na loterii, mógł jeszcze wziąć udział w licytacji brawurowo poprowadzonej przez panią dyrektor. Szczęśliwymi zwycięzcami licytacji zostali Państwo Rożkowie, którzy będą mogli przyozdobić swoje mieszkanie pięknym zegarem prosto z Londynu. Tak, jak Samorząd Uczniowski deklarował, pieniądze zebrane w czasie loterii i licytacji przeznaczone zostaną na zakup siatek do bramek stojących na boisku, piłki i siatki do siatkówki i innych potrzebnych sprzętów sportowych. Każdemu, kto wziął udział w naszych piknikowych akcjach Samorządu i za każdą ofiarowaną złotówkę ogromnie dziękujemy.

Długa kolejka ustawiła się także do trampoliny. Przy dźwiękach muzyki nawiązywały się relacje. To był naprawdę dobry czas. Dziękujemy wszystkim Rodzicom i nauczycielom zaangażowanym w jego przygotowanie.

 

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Licznik odwiedzin

Dzisiaj89
Yesterday177
Week89
Miesiąc89
Wszystkie405904

Currently are 16 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

ku pokrzepieniu serc

 

logo gazetka

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM