Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dzień Sportu Szkół ETE z udziałem piłkarzy Piasta Gliwice

Dnia 27.05.2015 r. uczniowie naszej szkoły obchodzili Dzień Sportu. Zajęcia poranne przeprowadzone zostały na terenie ośrodka sportowego przy ul. Jasnej 31. Jednym z ważniejszych wydarzeń tego dnia był mecz drużyny piłkarzy Piasta Gliwice, którą reprezentowali Carles Marc Martinez, Ruben Jurado oraz Radosław Murawski z reprezentacją szkoły podstawowej i gimnazjum. Drużynę Piasta Gliwice uzupełnili nasi uczniowie z klas III. Gracze Piasta przed rozpoczęciem rywalizacji przeprowadzili rozgrzewkę dla wszystkich zawodników. Po zakończonej rywalizacji piłkarze odpowiadali na pytania uczniów, pozowali do wspólnych zdjęć i rozdawali autografy.

W dalszej cześci dnia klasy starsze brały udział w zajęciach sportowych i próbowały swoich sił we wspinaczce i na siłowni, mogły poćwiczyć przy muzyce na zajęciach fitness oraz zmierzyć sie na korcie do squasha. W klasach pierwszych, drugich i trzecich zorganizowane zostały zawody międzyklasowe o puchar "najsprawniejszej klasy", w których dzieci rywalizowały w wielu sprawnościowych konkurencjach. Zarówno dzieci, jak i wychowawcy, byli zaangażowani w walkę. Po długich zmaganiach zwycięskie puchary powędrowały do klas: 1c, 2b i 3b. Wszystkim uczestnikom zabawy serdecznie gratulujemy.  

Intensywny i pełen sportowych emocji poranek nie przeszkodził naszym uczniom w popołudniowych ćwiczeniach na basenie. 

 

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Ku pokrzepieniu serc

ku pokrzepieniu serc

Licznik odwiedzin

Dzisiaj225
Yesterday334
Week1815
Miesiąc6172
Wszystkie359175

Currently are 37 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

ku pokrzepieniu serc

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM