Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Konkurs Kolęd i Pastorałek

W dniu 18 grudnia 2014 roku odbyła się II edycja Koncertu Kolęd i Pastorałek Szkoły Podstawowej ETE.

W tym roku spotkanie miało miejsce na terenie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego przy ul. Kozielskiej 1.Świętowaliśmy w dużym gronie: dzieci, ich rodziców, przyjaciół i pracowników ETE - aula CKZiU została wypełniona po brzegi! W czasie koncertu usłyszeliśmy 20 utworów  - w części konkursowej  oraz tradycyjnie już przygotowaną przez nauczycieli niespodziankę: 2 utwory w wykonaniu duetu na flecie poprzecznym: pani Anny Różańskiej i pani Sylwii Koczy-Łusiak. Nauczyciele zaprezentowali rówież pastorałkę, do której przygotowano też  ciekawy układ choreograficzny. 

Podczas przerwy na obrady jury, wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek. Był to również czas składania sobie świąteczno-noworocznych życzeń.

Zwycięzcami w konkursie kolęd zostali uczniowie klasy 3c, którzy wykonali pastorałkę "Pastuszek bosy". Zwycięzcami w konkursie publiczności zostali uczniowie klasy 3a. Przyznano także wyróżnienia: klasie 1b - w kategorii "Najmłodsi artyści", klasie 1c za "Najlepszą interpretację", klasie 3b za "Najlepszy poziom muzyczny" oraz za występ solowy Kacprowi Piotrowskiemu.

Gratulujemy zwycięzcom i już zapraszamy do, jak mamy nadzieję, równie ekscytującej i radosnej rywalizacji, połączonej z miłym czasem świętowania, w przyszłym roku.

 

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Ku pokrzepieniu serc

ku pokrzepieniu serc

Licznik odwiedzin

Dzisiaj210
Yesterday334
Week1800
Miesiąc6157
Wszystkie359160

Currently are 15 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

ku pokrzepieniu serc

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM