XIV Świąteczny Turniej Szkół ETE
Halowej Piłki Nożnej Pięcioosobowej
Piątek, 11 grudnia 2009
Pod patronatem
Prezydenta Miasta Gliwic
przy współpracy z
Hurtownią Sportową All Sport
|
Termin: 11 grudnia 2009 roku, godz. 08:00 - 16:00
Miejsce: hala sportowa na ul. Jasnej (przy basenie) w Gliwicach
Plan Rozgrywek
GRUPA A |
GRUPA B |
GRUPA C |
GRUPA D |
A-1 ZS Tech-Inform |
B-5 ZS Mech-Tech Elek |
C-9 II LO |
D-13 GCE |
A-2 Liceum zawodowe |
B-6 VIII LO |
C-10 IV LO |
D-14 ILO |
A-3 ZS Łączności |
B-7 ZS Samochodowych |
C-11 LO Filomata |
D-15 ZS Ekon-Tech |
A-4 ZS Bud-ceramik |
B-8 III LO |
C-12 T. Hotelarskie |
D-16 ZSOE |
SPOTKANIA ELIMINACYJNE
Lp. |
Godzina |
Grupa |
Szkoła |
Grupa |
Szkoła |
Wynik |
1 |
8:00 |
A-1 |
ZS Tech-Inform |
A-2 |
Liceum zawodowe |
|
2 |
8:15 |
B-7 |
ZS Samochodowych |
B-8 |
III LO |
|
3 |
8:30 |
A-3 |
ZS Łączności |
A-4 |
ZS Bud-ceramik |
|
4 |
8:45 |
B-5 |
ZS Mech-Tech Elek |
B-6 |
VIII LO |
|
5 |
9:00 |
A-1 |
ZS Tech-Inform |
A-3 |
ZS Łączności |
|
6 |
9:15 |
B-6 |
VIII LO |
B-8 |
III LO |
|
7 |
9:30 |
A-2 |
Liceum zawodowe |
A-4 |
ZS Bud-ceramik |
|
8 |
9:45 |
B-5 |
ZS Mech-Tech Elek |
B-7 |
ZS Samochodowych |
|
9 |
10:00 |
A-1 |
ZS Tech-Inform |
A-4 |
ZS Bud-ceramik |
|
10 |
10:15 |
B-6 |
VIII LO |
B-7 |
ZS Samochodowych |
|
11 |
10:30 |
A-2 |
Liceum zawodowe |
A-3 |
ZS Łączności |
|
12 |
10:45 |
B-5 |
ZS Mech-Tech Elek |
B-8 |
III LO |
|
13 |
11:00 |
C-9 |
II LO |
C-10 |
IV LO |
|
14 |
11:15 |
D-15 |
ZS Ekon-Tech |
D-16 |
ZSOE |
|
15 |
11:30 |
C-11 |
LO Filomata |
C-12 |
T. Hotelarskie |
|
16 |
11:45 |
D-13 |
GCE |
D-14 |
ILO |
|
17 |
12:00 |
C-9 |
II LO |
C-11 |
LO Filomata |
|
18 |
12:15 |
D-14 |
ILO |
D-16 |
ZSOE |
|
19 |
12:30 |
C-10 |
IV LO |
C-12 |
T. Hotelarskie |
|
20 |
12:45 |
D-13 |
GCE |
D-15 |
ZS Ekon-Tech |
|
21 |
13:00 |
C-9 |
II LO |
C-12 |
T. Hotelarskie |
|
22 |
13:15 |
D-14 |
ILO |
D-15 |
ZS Ekon-Tech |
|
23 |
13:30 |
C-10 |
IV LO |
C-11 |
LO Filomata |
|
24 |
13:45 |
D-13 |
GCE |
D-16 |
ZSOE |
|
ĆWIERĆFINAŁY
25 |
14:00 |
|
|
|
|
|
26 |
14:15 |
|
|
|
|
|
27 |
14:30 |
|
|
|
|
|
28 |
14:45 |
|
|
|
|
|
PÓŁFINAŁY
33 |
15:00 |
|
|
|
|
|
34 |
15:15 |
|
|
|
|
|
O III MIEJSCE
37 |
15:30 |
|
|
|
|
|
FINAŁ
38 |
15:45 |
|
|
|
|
|
Plan Rozgrywek - plik pdf
Plan Rozgrywek (pdf)