Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Kronika Szkół
Wiadomości

Lekcja o etapach życia człowieka

Email Drukuj PDF

Na lekcjach biologii w klasie 7b uczymy się nie tylko jak zbudowany jest organizm  człowieka. Poznajemy też tajniki sposobów prezentowania swojej wiedzy. Przykładem tych nowych umiejętności może być przygotowana i zaprezentowana w klasie przez  Basię Chrapek lekcja o etapach życia człowieka. Życzymy przyjemnej nauki  podczas oglądania :)

Poprawiony: wtorek, 04 maja 2021 18:55
 

Egzaminy a covid-19

Email Drukuj PDF
 

Nasz wielki chemiczny sukces!

Email Drukuj PDF

Ogromną radość sprawił nam otrzymany dzisiaj dyplom gratulacyjny z Komitetu Głównego Olimpiady Chemicznej dla naszej szkoły i Pani mgr inż. Marii Cader.

Nasz uczeń uzykał tytuł Finalisty tejże prestiżowej olimpiady. Gratulacje!

pizon

 

"Odkrycia i Reakcje"

Email Drukuj PDF

25 marca nasi uczniowie stanęli w szranki ogólnopolskiego Wielkiego Testu Edukacyjnego "Odkrycia i Reakcje". Nasza szkoła również wystawiła swoją reprezentację. Ostatecznie najwyższą liczbę punktów i zarazem najlepsze miejsce zajął Mateusz Burda z klasy I Liceum. Serdecznie gratulujemy wspaniałego wyniku!

 

Wywiad z prof. Jackiem Janią

Email Drukuj PDF

We wtorek 13 kwietnia odbył się wywiad z prof. Jackiem Janią pt.: Lodowce dawniej i dziś. Przeprowadziły go uczestniczki projektu klimatycznego „1planet4all” Antonina Wysocka (klasa 7b) oraz Kinga Cząstkiewicz (klasa 3aLO). Zapraszamy do podróży w mroźne rejony lodowców i lądolodów.

Poprawiony: środa, 14 kwietnia 2021 16:59
 

ETE musisz tutaj trafić!

Email Drukuj PDF

 

Poprawiony: sobota, 03 kwietnia 2021 18:07
 

Życzenia świąteczne

Email Drukuj PDF

ete w

 


Strona 1 z 121