Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Joanna Święcik-Patera

 

Jsp

Tytuł magistra filologii polskiej zdobyłam na Uniwersytecie Opolskim. Ukończyłam również studia podyplomowe „Reżyseria teatru dzieci i młodzieży” na PWST we Wrocławiu. Wykształcenie dało mi wspaniałe podłoże do rozwijania mojej pasji: towarzyszenia młodym ludziom w poznawaniu świata.

 Uczę w szkole, ale jestem także instruktorem teatralnym. Prowadzę Teatr Paranoja działający przy knurowskim Centrum Kultury. Razem z koleżanką powołałyśmy do istnienia Festiwal Teatralny „Bez MASKI”. Ostatnim moim odkryciem jest Odyseja Umysłu – międzynarodowy projekt, którego celem jest pobudzenie kreatywności uczniów.

 Kocham podróże dalekie i bliskie. Fascynuje mnie kultura arabska. Byłam już kilkukrotnie w Tunezji i Egipcie. Ostatnio zwiedziłam Jordanię. Marzę o wyprawie do Izraela.

 Uwielbiam poezję (miłość ta przyszła późno, bo dopiero na studiach), szczególnie wiersze Wisławy Szymborskiej, a także dramaty Szekspira. Każdego lata namiętnie czytam powieści Jane Austen i oglądam filmy z Colinem Firthem… 

 Nie znoszę flaczków i salcesonu.

 Jestem typem pasjonata. Oddaję się w stu procentach temu, co lubię…

 

e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Zasady naboru do klasy 7 SP

nab7

Zasady naboru do LO

LO2019 NABÓR DO LICEUM OSTATNI

Licznik odwiedzin

Dzisiaj10
Yesterday126
Week304
Miesiąc1813
Wszystkie368473

Currently are 16 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

kps

karuzelazjezykami

bannerkaruzela

wymianauslar1

 holandia

 kółko programistyczne

 bannerbezmaski

kolkohistgeo

fraktale

 tutoring

Logo schools500reformation