Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Email Drukuj PDF

G_dwoch_uczniow_w_lawceOkres nauki w Gimnazjum jest okresem kluczowym w edukacji dziecka. Budując na fundamencie wiedzy wyniesionej ze Szkoły Podstawowej, uczniowie przygotowują się do egzaminu gimnazjalnego, który zadecyduje, w jakiej szkole ponadgimnazjalnej będą mogli kontynuować naukę. Jednocześnie w tym okresie w bardzo  dynamiczny sposób kształtuje się charakter gimnazjalisty.

Szkoły ETE są bezpiecznym miejscem, w którym dzięki solidnej pracy uczniowie efektywnie opanowują wiedzę oraz zdobywają umiejętności sprawdzane na egzaminie gimnazjalnym. Zapraszamy do spojrzenia na zestawienie naszych wyników na tle wyników gliwickich gimnazjalistów.

Pomagamy naszym uczniom rozwijać ich zainteresowania. Promujemy pozytywne wzorce zachowań  i dbamy o ich całościowy rozwój. Nasza oferta pokazuje co nas wyróżnia.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą Szkołą, zapraszamy na nasze Dni Otwarte. Na naszej stronie mogą Państwo również znaleźć wszystkie informacje o naborze oraz o dostępnych stypendiach.

Poprawiony: niedziela, 23 września 2012 15:13  

Zasady naboru do klasy 7 SP

nab7

Zasady naboru do LO

LO2019 NABÓR DO LICEUM OSTATNI

Licznik odwiedzin

Dzisiaj54
Yesterday189
Week1418
Miesiąc2842
Wszystkie397379

Currently are 18 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

kps

karuzelazjezykami

bannerkaruzela

wymianauslar1

 holandia

 kółko programistyczne

 bannerbezmaski

kolkohistgeo

fraktale

 tutoring

Logo schools500reformation