Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dzień Talentów

Email Drukuj PDF

21 marca odbył się w naszej szkole Dzien Talentów. Uzdolnieni uczniowie naszej szkoły przeprowadzili zajęcia w formie warsztatów dla zaproszonych gości. Były to warsztaty taneczne, chemiczne, fizyczne, żeglarskie i artystyczne - szkic węglem. Zaproszeni uczniowie świetnie się  bawili zdobywającnowe umiejetności. Mamy nadzieję, że niektórzy z nich odnajdą, dzięki tym warsztatom, swój ukryty dotąd talent.

Poprawiony: niedziela, 24 kwietnia 2016 19:51  
Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

kps

karuzelazjezykami

bannerkaruzela

wymianauslar1

 holandia

 kółko programistyczne

 bannerbezmaski

kolkohistgeo

fraktale

 tutoring

Logo schools500reformation