Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Archiwum Aktualności 2015-2016 [Gim i LO] Kolejna zbiórka elektrośmieci

Kolejna zbiórka elektrośmieci

Email Drukuj PDF
logoes
 
 
W dniach 12 – 26 października organizujemy koleją zbiórkę elektrośmieci. Zebrane elektrośmieci wymienimy  na pomoce naukowe. W zeszłym roku za zebrane śnieci otrzymaliśmy uchwyt na rzutnik multimedialny.  
Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie nas i nagłośnienie tej akcji wśród znajomych, rodzin i sąsiadów. Z góry dziękujemy Państwu za każdy elektrośmieć.
 
 
 
Oto pokrótce zasady działania Funduszu Oświatowego:
  • szkoła realizuje program edukacyjny, w ramach realizowanego programu prowadzone są aktywne zbiórkielektrośmieci, wszystkie zebrane elektrośmieci są bezpłatnie odbierane przez ElektroEko i przekazywane do przetworzenia;
  • za zebrane elektrośmieci szkoła otrzymuje kupony odpowiadające rodzajowi i masie oddanych odpadów, szkoły odsyłają kupony do Organizatora zgodnie z regulaminem Funduszu Oświatowego, masa zebranych elektrośmieci przeliczana jest na punkty (przeliczenia dokonuje ElektroEko);
  • punkty kumulowane są na indywidualnym koncie szkoły,  zebrane punkty wymieniane są przez szkoły na pomoce dydaktyczne z „Katalogu pomocy szkolnych”, pomoce dydaktyczne dostarczane są bezpłatnie bezpośrednio do szkoły, a ich fundatorem jest ElektroEko.
 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj102
Yesterday188
Week849
Miesiąc5072
Wszystkie388251

Currently are 13 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

kps

karuzelazjezykami

bannerkaruzela

wymianauslar1

 holandia

 kółko programistyczne

 bannerbezmaski

kolkohistgeo

fraktale

 tutoring

Logo schools500reformation