Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Archiwum Aktualności 2012-2013 [Gim i LO] Rozstrzygnięcie Konkursu "Znam Unię Europejską"

Rozstrzygnięcie Konkursu "Znam Unię Europejską"

Email Drukuj PDF

Dzisiaj (6.06.2013) w auli naszej szkoły gościliśmy młodszych kolegów ze Szkoły Podstawowej ETE. Powodem tej wizyty był II etap Konkursu "Znam Unię Europejską" przygotowanego przez uczennice gimnazjum będące członkiniami Europejskiego Klubu Gimnazjalnego.

Wzięło w nim udział dziesięciu uczniów z klas 3-5 SP, którzy najlepiej napisali test w I etapie konkursu. Po zaciętej walce, polegającej na udzieleniu odpowiedzi na wiele trudnych, a czasami zaskakująco łatwych pytań, została wyłoniona najlepsza trójka. Między uczniami z klasy 3a a 4 rozegrał się finał. Każdy z nich odpowiadał na 7 pytań (publiczność, czyli ich koledzy z klasy, domagała się jeszcze paru kolejek pytań), które pozwoliły wyłonić zwycięzcę.

Została nim Maja Zając z klasy 3a, jej klasowy kolega Aleksander Pizoń zajął drugie miejsce, a trzecie przypadło Wojtkowi Śliwińskiemu z klasy 4. Gratulujemy wiedzy, szczęścia i opanowania emocji w konkursie. Pozostałym uczestnikom przypadły nagrody pocieszenia i satysfakcja z wiedzy, którą przyswoili sobie, przygotowując się do konkursu.

Specjalne podziękowania dla uczennic z klas I i II gimnazjum za przygotowanie obu etapów, pytań do konkursu i profesjonalne przeprowadzenie finału.

Konkurs

Poprawiony: wtorek, 11 czerwca 2013 13:22  

Zasady naboru do LO

LO2019 NABÓR DO LICEUM OSTATNI

Licznik odwiedzin

Dzisiaj49
Yesterday185
Week538
Miesiąc49
Wszystkie377385

Currently are 11 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

kps

karuzelazjezykami

bannerkaruzela

wymianauslar1

 holandia

 kółko programistyczne

 bannerbezmaski

kolkohistgeo

fraktale

 tutoring

Logo schools500reformation