Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Noc filmowa w ETE

Email Drukuj PDF

Noc Filmowa w ETE

 

Pomiędzy 20 i 21 kwietnia w Gimnazjum i Liceum ETE odbyła się szkolna Noc Filmowa, kiedy w kameralnym gronie oglądaliśmy pierwszą trylogię kultowej serii „Gwiezdne Wojny”.

 

Na początku zmierzyliśmy się z „Mrocznym Widmem”. Pokonaliśmy je przy użyciu lampy błyskowej aparatu Alicji. Nie przeszliśmy tego jednak zupełnie bez szwanku - kilka osób odczuło symptomy sygnalizujące niedobór materiału nadającego się do przetworzenia w energię w ich żołądkach. Deficyt został uzupełniony pizzą, chipsami i innymi produktami spożywczymi.

 

Po wzmocnieniu się stawiliśmy czoła „Atakowi Klonów”, który przetrwaliśmy, pochłaniając hektolitry mieszanki kofeiny z cukrem zwanej potocznie „Colą”.

 

W końcu okazało się jednak, że nie jesteśmy niepokonani, a już zwłaszcza wtedy, gdy usiłujemy przeciwstawić się „Zemście Sithów” niosącej ze sobą dodatkowo gigantyczną porcję senności. Jedynie nielicznym udało się wytrwać. Na tych, którzy nie poddali się Śpiącej Stronie Mocy, czekał jedyny w swoim rodzaju koncert wykonawców takich jak Chrapiący Chłopiec w Śpiworze, Wiosenne Kociaki zza Okna czy też Pękające ze śmiechu Nieśpiące Dziewczyny.

 

„Muzyka” była na tyle głośna, że zdołała wzbudzić w poległych siłę do wyrwania się ze szponów Snu, a ponadto wywołać chęć do sprawdzenia czy gdzieś wśród nas nie ukrywa się Freddy Krueger.

Po przeczesaniu najciemniejszych zakątków szkoły ze spokojnymi sercami usadowiliśmy się na kanapie, konwersując w oczekiwaniu na wschód słońca…

 

Zasady naboru do LO

LO2019 NABÓR DO LICEUM OSTATNI

Licznik odwiedzin

Dzisiaj113
Yesterday126
Week407
Miesiąc1916
Wszystkie368576

Currently are 18 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

kps

karuzelazjezykami

bannerkaruzela

wymianauslar1

 holandia

 kółko programistyczne

 bannerbezmaski

kolkohistgeo

fraktale

 tutoring

Logo schools500reformation