Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Archiwum Aktualności 2009-2010 Gimnazjum ETE - w programie AU

Gimnazjum ETE - w programie AU

Email Drukuj PDF

logo_ceo_auOtrzymaliśmu wspaniałą wiadomość, że Gimnazjum ETE zostało zakwalifikowane do drugiej edycji programu akademia uczniowska realizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej (www.ceo.org.pl). W ramach tego programu w naszej szkole będą działać Szkolne Koła Naukowe, gdzie uczniowie w aktywny sposób będą pogłębiali swoją wiedzę oraz umiejętności, zwłaszcza w zakresie nauk matematyczno-przyrodniczych.

Uczniowie będą planować i przeprowadzać różne eksperymenty naukowe, jak również planujemy wyjazdu naukowe. Nauczyciele prowadzący zajęcia będą mieli okazję podnieść swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoelniach i warsztatach organizowanych przez ekspertów programu. Szkoła również otrzyma wyposażenie laboratoryjne, które umożliwi nam jeszcze ciekawsze przeprowadzanie zajęć.

Akademia uczniowska będzie uzupełniać działania naszego szkolnego programu - akademii umiejętności. Cieszymy się, że zostaliśmy wybrani do udziału w tym programie - poszerzy on zakreś zajęć oferowanych naszym uczniom.

Projekt jest współfinansowany ze środków Uni Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Zasady naboru do LO

LO2019 NABÓR DO LICEUM OSTATNI

Licznik odwiedzin

Dzisiaj33
Yesterday200
Week1452
Miesiąc1083
Wszystkie389866

Currently are 11 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...