Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Rodzice!

W piątek 26 czerwca odbędzie się zakończenie roku szkolnego. Chociaż od trzech miesięcy funkcjonujemy w rzeczywistości online, ostatniego dnia chcielibyśmy zaproponować chętnym uczniom spotkanie na terenie szkoły. 

Chcemy podziękować za cały rok szkolny, wręczyć świadectwa i nagrody, powierzać Panu Bogu czas nadchodzących wakacji.

Oczywiście obecność na tegorocznym rozdaniu świadectw jest zupełnie dobrowolna. Jeśli zdecydują Państwo, że dziecko - ze względu na sytuację epidemiczną - pozostanie w tym czasie w domu, świadectwo będzie można odebrać w późniejszym terminie w sekretariacie SP.

Z uwagi na aktualną sytuację związaną z zakażeniami COVID-19 musimy odpowiednio zaplanować to wydarzenie.

1. Uroczystość odbędzie się w kilku turach (z zachowaniem reżimu sanitarnego: dezynfekcja rąk, odpowiedni dystans) – tak, by nie gromadzić się w zbyt dużej grupie i zachować czas na dezynfekcję auli pomiędzy spotkaniami

- 8.00 - 8.45 - klasy 3a, 3b,3c

- 9.00 - 9.45 - klasy 1a, 1b, 1c, 0

- 10.00 - 10.45 - klasy 2a i 4a

- 11.00 - 11.45 - klasy 5a i 5b

- 12.00 - 12.45 - klasy 6a i 6b

- 13.00 - 13.45 - klasy 7a i 8a

- 14.00 - 14.45 - klasy 1aLO

- 15.00 - 15.45 - klasy 1bLO i 2aLO

2. Przychodzimy do szkoły na wyznaczoną godzinę (do auli) i po zakończeniu uroczystości możliwie jak najszybciej opuszczamy teren szkoły, by zminimalizować kontakt z innymi grupami. Prosimy, by rodzice czuwali nad tym, aby dzieci nie przemieszczały się swobodnie na terenie szkoły - z użytku wyłączone będą również szkolne place zabaw.

3. Każdemu uczniowi może towarzyszyć tylko jedna osoba dorosła. Zarówno rodzice, opiekunowie, jak i dzieci muszą posiadać maseczki lub przyłbice, w których będą przebywać od momentu wejścia na teren szkoły, aż do jego opuszczenia. Wskazane/zalecane jest również zaopatrzenie się w rękawiczki ochronne.

4. W auli odbędzie się spotkanie z Dyrektorem i Wychowawcą, nie udajemy się do klas ani nie gromadzimy się w żadnym innym miejscu na terenie szkoły.

5. Podręczniki i książki (jeżeli wcześniej nie zostaną dostarczone do szkoły) zostawiamy/oddajemy na specjalnie przygotowanym stanowisku: jeżeli pogoda pozwoli stanowisko będzie znajdowało się przed głównym wejściem do budynku LO, w przeciwnym razie – w holu budynku LO .

6. Zdjęcia z balu klas 0-3 SP będzie można zakupić na odrębnym stanowisku w holu budynku SP.

7. Prosimy, by rzeczy uczniów z szafek czy klas zabrać (w miarę możliwości) do dnia 25 czerwca. W piątek chcemy ograniczyć przemieszczanie się po szkole, by unikać kontaktu zbyt dużej liczby osób.

Do budynku SP będzie można wchodzić pojedynczo - w maseczce lub przyłbicy i po wcześniejszej dezynfekcji rąk (wyznaczone stanowisko przy wejściu do szkoły) - by załatwić wszelkie pilne sprawy w sekretariacie.

Serdecznie zachęcamy do zaplanowania wizyty w szkole w najbliższych dniach - pomoże to uniknąć kolejek w dniu zakończenia roku. Jeśli nie są Państwo w stanie w najbliższym czasie przyjechać do szkoły w godzinach pracy sekretariatu - prosimy o kontakt, wówczas indywidualnie można będzie ustalić dogodny termin.

Prosimy o zastosowanie się do powyższych wytycznych. Dziękujemy za zrozumienie. Zaistniała sytuacja zmusza nas do podjęcie wyjątkowych kroków, ale chcemy, by możliwie bezpiecznie spotkać się i pożegnać przed wakacjami. Będzie na pewno inaczej niż zawsze, ale ufamy, że będzie to czas wielkiej radości.

Z poważaniem,

Marta Troszok

 

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Licznik odwiedzin

Dzisiaj159
Yesterday275
Week855
Miesiąc4866
Wszystkie429630

Currently are 29 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

ku pokrzepieniu serc

 

logo gazetka

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 tataWete

logo-konkursowe

ikona-mini-karuzeli 

logo turniej pilki noznej 1

turniej zbijakaj

 

 tutoring

DZIM