Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015

  • 10.10.2014 Weronika Biernacka, Kajetan Eksner, Iwo Hawrylewicz, Wojciech Śliwiński zajęli 3 miejsce w VI edycji konkursu "Ekoturniej" o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice [więcej]
  • Olivia Bergler z klasy IIIb została mistrzynią Gliwic w tenisie ziemnym [więcej]
  • 11.10.2014 Aleksander Kozik uczeń klasy IV na ogólnopolskich turniejach Polskiej Federacji Squasha (PFS) zdobył 1 miejsce w kategorii do 15 lat w turnieju B+ w Orzechu
  • 25.10.2014 Aleksander Kozik uczeń klasy IV na ogólnopolskich turniejach Polskiej Federacji Squasha (PFS) zdobył 1 miejsce w kategorii do 13 lat w turnieju B+ w Gliwicach, również na tym turnieju zdobył 1 miejsce w kategorii do 15 lat
  • grupa "0" - Mali Poszukiwacze Przygód zdobyli 1 miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Dary jesieni" w kategorii przedszkole [więcej]
  • 18.11.2014 uczniowie Szkoły Podstawowej ETE brali udział  w XXVII Międzyszkolnych Zawodach Pływackich z okazji Święta Niepodległości odnosząc liczne sukcesy: Adam Rostek - 1 miejsce stylem grzbietowym rocznik 2003, Sebastian Szeliga - 3 miejsce stylem grzbietowym rocznik 2003, Kajetan Eksner - 2 miejsce stylem klasycznym rocznik 2003, Mikołaj Radwański - 3 miejsce stylem grzbietowym rocznik 2004, Weronika Biernacka - 3 miejsce stylem dowolnym rocznik 2003 [więcej]
  • 19.11.2014 Karolina Dziura z IIIc oraz Krzysztof Rożek z IIb zajęli ex aeque 3 miejsce w Konkursie Piosenki "Jesienne nutki", który odbył sie w  Zabrzu, w Studiu Artystycznym Maciej [więcej]
  • 26.11.2014 Karol Kotuła i Jan Legierski zwyciężyli w VIII Miejskim Konkursie "ZOSTAŃ MISTRZEM TANGRAMU" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 41 w Gliwicach, zdobywając tytuł Mistrzów Tangramu [więcej]
  • 27.11.2014 Pola Filipkowska zajęła 2 miejsce w kategorii "Solista klas 1-3" w V Przeglądzie Kultury Kresowej zorganizowanym przez SP nr 8 oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach [więcej]
  • 9.12.2014  prace Natalii Zoszak z kl. Vb, Kaji Badellino z kl. Vb i Jakuba Gołębiowskiego z kl. Va zostały wyróżnione w konkursie plastycznym „Świąteczny Stroik Bożonarodzeniowy” organizowanym przez Szkołe Podstawową nr 36 w Gliwicach [więcej]
  • 8.12.2014 odbył się w naszej szkole finałowy mecz Szkolnego Turnieju WeyKicka. Zwyciężył w nim Aleksander Pizoń z klasy Va, 2 miejsce zajął Sebastian Szeliga również z klasy Va, 3 miejsce zajął Adam Chorzelski z klasy Vb [więcej]
  • 7.11.2014 odbyła się w naszej szkole Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Przyrody, sesja jesienna organizowana przez Olimpus. Laureatem tejże olimpiady w kategorii klas IV został Aleksander Andruszkiewicz zajmując 13 miejsca [więcej]
  • 18.12.2014 ucznnica klasy IV Marta Mieczkowska zdobyła wyróżnienie w XVIII  edycji Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Humanistyczny [więcej]
  • 13.01.2015 uczennica klasy Ic Pola Zoszak zajęła 2 miejsce w konkursie plastycznym "Bożonarodzeniowe dekoracje" organizowanym przez SP nr 8 w Gliwicach. Pola została wyróżniona w kategorii: "ozdoby choinkowe" [więcej]
  • 13.01.2015  grupa Małych Poszukiwaczy Przygód zajęła 2 miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez SP nr 8 w Gliwicach. Tematem XIV Międzynarodowego Konkursu Plastycznego były ,,Bożonarodzeniowe dekoracje”  [więcej]
  • 02.03.2015 grupa Małych Poszukiwaczy Przygód zajęła 1 miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zima w oczach dziecka" w kategorii przedszkola zorganizowanym przez SP nr 8 w Gliwicach [więcej]
  • 02.03.2015 uczeń klasy IIIb Jan Legierski zajął 2 miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym „I Ty możesz zostać Marią Curie-Skłodowską” przeznaczonym dla uczniów klas trzecich i szóstych szkół podstawowych pod patronatem Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Gliwicach oraz Prezydenta Miasta Gliwice organizowanym przez SP nr 23 w Gliwicach [więcej]
  • 8.01.2015 uczniowie naszej szkoły pisali ogólnopolską olimpadę Olimpusek osiągając bardzo wysokie wyniki. Z klas drugich Jan Szaniewski zajął 9 miejsce, z klas trzecich - Karol Kotuła (2 miejsce), Jakub Król (4 miejsce), Jan Legierski (7 miejsce), Aleksandra Izydorczyk (9 miejsce), Kacper Piotrowski (11 miejsce), Karolina Skorupka (11 miejsce), Maksymilian Szeithauer (12 miejsce), Natalia Konik (13 miejsce), Zuzanna Kliber (14 miejsce), Krzysztof Szatka (15 miejsce) [więcej]
  • 9.01.2015 uczniowie naszej szkoły pisali ogólnopolską olimpiadę Olimpusek z języka angielskiego zdobywają bardzo dobre wyniki. Wśród uczniów klas trzecich 11 miejsce zajęli: Jakub Król oraz Paweł Szumski, 14 miejsce zajeli: Jan Legierski oraz  Marcelina Stawiarska [więcej]
  • 26.03.2015 Aleksandra Wysocka uczennica klasy IIb zajęła 2 miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy "PRYMUS" zorganizowanym przez SP nr 5 w Gliwicach [więcej]
  • 26.03.2015 w ZSO Nr 12 w Gliwicach Brzezince odbył się drugi etap Konkursu Niemieckojęzycznej Poezji i Prozy Dziecięcej - Agata Gliklich uczennica klasy IIIa otrzymała Dyplom Wyróżnienia [więcej]
  • 14.04.2015 w SP nr 23 w Gliwicach odbyła się trzecia edycja konkursu plastycznego przeznaczonego dla uczniów świetlic szkolnych pt. "Pani wiosna" - Marcelina Stawiarska uczennica  klasy IIIc, Jagoda Brzyska uczennica klasy IIb oraz Barbara Bogacz uczennica klasy Ib zdobyły indywidualne wyróżnienia w konkursie [więcej]
  • 15.04.2015 Maksymilian Streb, uczeń klasy VI zdobył 3 miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. „BRZECHWA DZIECIOM” zorganizowanym przez ZSG – Gimnazjum nr 1 im. Stefana Batorego w Gliwicach [więcej]
  • 21.05.2015 Anna Krych uczennica klasy 1a oraz Antoni Gorol uczeń klasy 1c otrzymali wyróżnienie w I edycji Międzyszkolnego Konkursu Kaligraficzno - Recytatorskiego organizowanego przez naszą szkołę [więcej]
  • 29.05.2015 klasa 1a zwyciężyła w II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wiosenne inspiracje" w kategorii kompozycja przestrzenna zorganizowanym przez SP nr 8 w Gliwicach, indywidualnie w tej samej kategorii III miejsce zajęła Anna Krych uczennica klasy 1a. Natomiast w kategorii praca plastyczna wykonana dowolną techniką I miejsce wywalczyła Pola Zoszak uczennica klasy 1c [więcej]
  • 19.03.2015 czterdziestu uczniów z klas II - VI pisało Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny". Jan Szaniewski uczeń klasy IIa został laureatem tego konkursu, natomiast wyróżnienia zdobyli: Julia Oborska, Jakub Król, Karol Kotuła, Jan Legierski, Maksymilian Szeithauer, Pola Filipkowska, Aleksander Pizoń oraz Sebastian Szeliga [więcej]
  • 24.06.2015 na Krytej Pływalni "Olimpijczyk" w Gliwicach miało miejsce wręczenie nagród indywidualnych Gliwickiej Ligi Pływackiej „GLiP” - uczeń klasy VI Maksymilian Streb zajął 2 miejsce w kategorii chłopcy klas 5 - 6 [więcej]
 

Nadchodzące wydarzenia

15.11.2019 - I część mikołajkowych warsztatów ceramicznych dla klas 0-3

20.11.2019 - sklepik klasy 2a

20.11.2019 - konkurs z j. ang. "Forget me not" dla uczniów klas 4-8

21.11.2019 - wyjście klasy 4a do kina

26.11.2019, godz. 17.30 - spotkania z rodzicami uczniów klas 0-6 SP

do 29.11.2019 - I etap "Międzyszkolnego Konkursu Kaligraficzno - Recytatorskiego" dla klas 1-6

06.12.2019 - wyjazd klas 4-6 SP na warsztaty mikołajkowe do Zamku w Starych Tarnowicach

09.12.2019 - II część mikołajkowych warsztatów ceramicznych dla klas 0-3

09.12.2019 - spotkanie profilaktyczne z policjantem dla klas 6-8

13.12.2019 - II etap "Międzyszkolnego Konkursu Kaligraficzno - Recytatorskiego" dla klas 1-6

17.12.2019, godz. 17.30 - konsultacje dla rodziców w Szkołach ETE

19.12.2019 - Koncert Kolęd w SP ETE

20.12.2019 - szkolne wigilijki

21.12.2019 - 01.01.2020 - zimowa przerwa świąteczna

02.01 - 03.01.2020 - zajęcia opiekuńczo - wychowawcze w SP

06.01.2020 - dzień wolny


 

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj210
Yesterday282
Week1394
Miesiąc4823
Wszystkie303841

Currently are 23 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

tutoring

DZIM

 

 tataWete

AKCJE 

REK-PÓŁKLONI

logo-konkursowe

logo turniej pilki noznej 1 

 turniej zbijakaj

ikona-mini-karuzeli