Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Ogólnopolski konkurs Galileo z języka polskiego

2 marca 2016r. chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie Galileo z języka polskiego. Polegał on na wykazaniu się umiejętnością czytania ze zrozumieniem, znajomością zagadnień z zakresu nauki o języku oraz lektur szkolnych i nadprogramowych. Uczniowie przez godzinę zmagali się z pytaniami testowymi, w których sprawdzane były ich umiejętności i zdobyta wiedza.

Miło nam poinformować, że wśród reprezentantów naszej szkoły znalazło się trzech laureatów – Pola Filipkowska (4a), Natalia Konik (4c) i Igor Wolański (4b). Wyróżnienia otrzymali: Lena Masal (4a), Martyna Dąbrowska (4c), Karol Kotuła (4c) i Bruno Królikowski (4c). 

Wszyscy laureaci otrzymali drobne upominki od szkoły, a nasza laureatka, która zdobyła wysokie 4. miejsce  Pola Filipkowska  otrzymała dodatkowo książkę ufundowaną przez organizatora konkursu. Uczniów do konkursu przygotowała Pani mgr Justyna Czyżycka.

Gratulujemy!

konkurs Galileo

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj54
Yesterday216
Week270
Miesiąc5451
Wszystkie274442

Currently are 28 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

tutoring

DZIM

 

 tataWete

AKCJE 

REK-PÓŁKLONI

logo-konkursowe

logo turniej pilki noznej 1 

 turniej zbijakaj

ikona-mini-karuzeli