Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Kolejny sukces naszych uczniów!

10.10.2014 odbył się VI Ekoturniej o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice. Naszą szkołę reprezentowali: Weronika Biernacka, Kajetan Eksner, Iwo Hawrylewicz, Wojciech Śliwiński. Zajęliśmy III miejsce. Drużynę do zwycięstwa poprowadziła Pani mgr inż. Maria Cader. Konkurs składał się ze zbiórki elektrośmieci, konkursu sportowego i konkursu przyrodniczego. W turnieju brało udział 11 szkół.

Bardzo dziękujemy wszystkim Państwu za pomoc w zbiórce baterii, tonerów, kartridżów, płyt CD. Pomimo tego, że jesteśmy małą szkołą daliśmy radę wielkim gigantom. Jesteśmy dumni z naszej reprezentacji. Gratulujemy! 

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj52
Yesterday216
Week268
Miesiąc5449
Wszystkie274440

Currently are 16 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

tutoring

DZIM

 

 tataWete

AKCJE 

REK-PÓŁKLONI

logo-konkursowe

logo turniej pilki noznej 1 

 turniej zbijakaj

ikona-mini-karuzeli