Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Licealiści nagrodzeni Stypendiami

Email Drukuj PDF

Stypendia Prezesa Rady Ministrów

  • Agnieszka Lenius     2015-2016
  • Grzegorz Urbańczyk 2014 - 2015
  • Grzegorz Urbańczyk 2013 - 2014
  • Irena Izydorczyk        2012 - 2013  [więcej]
  • Maciej Brózda             2011 - 2012  [więcej]  [więcej]
  • Maciej Brózda             2010 - 2011  [więcej]
  • Anna Musioł               2009 - 2010  [więcej]
  • Jakub Rak                   2008 - 2009 
  • Jakub Rak                   2007 - 2008
  • Katarzyna Kot             2006 - 2007
  • Anna Siuda                 2005 - 2006
  • Małgorzata Domino  2004 - 2005
  • Małgorzata Domino  2003 - 2004
  • Anna Czech                2002 - 2003
  • Aleksandra Macura  2001 - 2002
  • Bogna Czudek           2000 - 2001
  • Beata Szlachta           1999 - 2000
  • Krzysztof Domino     1998 - 1999

Stypendia Marszałka Województwa Śląskiego

Stypendia Prezydenta Miasta Gliwice

  • Michał Płonka               2016
  • Grzegorz Urbańczyk   2014
  • Grzegorz Urbańczyk   2012 [więcej]
  • Karolina Chrapek         2008
  • Ewa Kopeć                    2005
  • Małgorzata Domino     2003

Stypendia Ewangelickiego Towarzystwa Edukacyjnego

Pełne Stypendia Naukowe

  • Mateusz Płonka (50%)  2016 - 2019
  • Michał Płonka   (50%)    2016-2019         
  • Grzegorz Urbańczyk    2012 - 2015          [więcej]
  • Irena Izydorczyk           2011 - 2014          [więcej]
  • Anna Musioł                  2008 - 2011
  • Michał Izydorczyk         2008 - 2011
  • Magdalena Majnusz     2007 - 2010
  • Piotr Sobański               2007 - 2010
  • Jakub Rak                       2006 - 2009
  • Ewa Kopeć                      2005 - 2008
  • Katarzyna Kot                 2004 - 2007

Częściowe Stypendia

  • Piotr Witomski                (II stopnia - muzyczne i sportowe)   2016 - 
  • Mateusz Płonka              (II stopnia - językowe)  2016 - 
  • Natalia Kowalska            (I stopnia - j. niemiecki) 2015 - 
  • Ewa Partyka                    (I stopnia - j. niemiecki) 2015 -
  • Zuzanna Ptak                  (II stopnia - teatralne) 2015 - 
  • Jakub Trzoska               (II stopnia - j. angielski) 2015 -   
  • Agnieszka Lenius         (I stopnia - przyrodnicze) 2014 - 2017
  • Sara Grzybek                  (II stopnia muzyczne) 2014 - 2017
  • Zofia Grondziowska      (I stopnia plastyczne) 2012 -2015  [więcej]
  • Radosław Rusek            (I stopnia plastyczne)  2012 -2015  [więcej]

Stypendia Stowarzyszenia Szkół Zjednoczonego Świata

  • Tomasz Dworzecki    w 1999 roku otrzymał 2-letnie stypendium w Mahindra College w Indii.
  • Krzysztof Domino       w 1999 roku otrzymał 2-letnie stypendium w Dulwich College w Londynie.
  • Marcin Szala                 w 1997 roku otrzymał 2-letnie stypendium w Cliffton College w Bristolu.

Więcej informacji o Stowarzyszeniu Szkół Zjednoczonego Świata można znaleźć na ich stronie internetowej.

Poprawiony: wtorek, 09 maja 2017 11:24  

Licznik odwiedzin

Dzisiaj184
Yesterday134
Week1056
Miesiąc2872
Wszystkie278985

Currently are 20 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

karuzelazjezykami

kolkohistgeo

fraktale

interblok

tutoring

wymianauslar1

bannerbezmaski

holandia

bannerkaruzela

ang 

ekg

 

Logo schools500reformation