Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Liceum Osiągnięcia Uczniów Konkursy i Olimpiady

Osiągnięcia Licealistów w Konkursach i Olimpadach

Email Drukuj PDF

Rok Szkolny 2018/2019

  • Julia Rabus - Halowe Mistrzostwo Polski do lat 18
  • Julia Rabus - I miejsce - Mistrzostwa Gliwic gra podwójna Kobiet Open
  • Julia Rabus - II miejsce - Mistrzostwa Gliwic Singiel do lat 18
  • Julia Rabus - III miejsce - Mistrzostwa Gliwic Singiel Open
  • Zuzanna Wysocka - Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym "Moja walka ze Smogiem"

 

Rok Szkolny 2014/2015

  • Alan Majnusz, klasa 1 LO  - II miejsce w II Gliwickim Konkursie Recytatorskim „Ojczyzna w poezji” – listopad 2014
  • Zespół: Sara Grzybek, Zuza Ptak, Alan Majnusz - II miejsce w VII Przeglądzie Piosenki Turystycznej w kategorii szkół ponadgimnazjalnych organizowanym przez Oddział PTTK Gliwice – listopad 2014
  • Sara Grzybek i Agnieszka Lenius ILO, I miejsce w konkursie "Zostań chemicznym detektywem" na najlepszy chemiczny plakat 
  • Sara Grzybek i Agnieszka Lenius ILO, laureatki konkursu "Zostań chemicznym detektywem"

Rok Szkolny 2013/2014

  • Grzegorz Urbańczyk- kwalifikacja do II (wojewódzkiego) etapu olimpiady historycznej
  • Grzegorz Urbańczyk - FINALISTĄ LV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, organizator – Komitet Główny, z siedzibą w Instytucie Europeistyki Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, Uniwersytetu Warszawskiego

Rok Szkolny 2012/2013

  • Grzegorz Urbańczyk- kwalifikacja do II (wojewódzkiego) etapu olimpiady historycznej
  • Irena Izydorczyk, Paweł Polok- udział w V Ogólnopolskim Konkursie z fizyki "Fizyka się liczy"

Rok Szkolny 2010/2011

  • Marta Król zwyciężyła w konkursie "Le piszę kliszę"

Rok Szkolny 2008/2009

  • V edycja Otwartego Międzyszkolnego Konkursu Fizycznego (Wrocław): Jakub Rak (finalista)
  • Jakub Rak - zawody II stopnia LVIII Olimpiady Fizycznej
  • Jakub Rak - zawody II stopnia LX Olimpiady Matematycznej
  • Jakub Rak - finał XX Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Fizyków
  • Karolina Chrapek - Mistrzostwa Polski Juniorów i XV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży [więcej]
    • Slalom Gigant - złoty medal
    • Slalom - srebrny medal
    • Kombinacja (Slalom + Gigant) - srebrny medal

Rok Szkolny 2007/2008

  • Eliminacje Okręgowe Olimpiady Biologicznej – Oliwia Anders
  • Jakub Rak - IV miejsce w XIX Ogólnopolskim Turnieju Młodych Fizyków

Rok Szkolny 2006/2007

  • Łukasz Macha – Gliwicka Gala Młodych Talentów - statuetka Zwiastuny 2007
  • Jakub Rak - II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie „Jak Fizyk i Matematyk mogą pomóc sportowcom"
  • Jakub Rak - V miejsce w IV Rajdzie Rowerowym o Puchar ZSE-U
  • VI miejsce dla LO ETE w zawodach strzeleckich chłopców „O Srebrne Muszkiety 2007”
  • II miejsce dla LO ETE w zawodach strzeleckich dziewcząt „O Srebrne Muszkiety 2007”
  • V miejsce dziewcząt z LO ETE w Noworocznych Zawodach Strzeleckich o Puchar Dyrektora Niepublicznego LO

Rok Szkolny 2005/2006

  • Świąteczny Halowy Turniej Piłki Nożnej dla szkół ponadgimnazjalnych -VII miejsce
  • Udział ucznia klasy IIIb - Michała Dyrkacza - w II etapie Olimpiady Historycznej
  • Dyplom uznania dla grupy wolontariatu działającej przy Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącym ETE

Rok Szkolny 2004/2005

  • VII Ogólnopolski Konkurs na Recenzję Filmową - Anna Siuda - I miejsce
  • I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Francji - Bartosz Szadkowski - I miejsce

Rok Szkolny 2003/2004

  • Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej w Starsburgu "Euroscola 2004" - Bartosz Szadkowski - I miejsce
  • Gliwicki Międzyszkolny Konkurs Poetycki - Alicja Rytel - II nagroda
  • Gliwicki Międzyszkolny Konkurs Poetycki - Bartłomiej Kot - wyróżnienie
  • Miejski Konkurs "Debiut młodego reportera" - Agnieszka Kasperidus - laureatka
  • Międzyszkolny Konkurs na Pracę z Fizyki i Biologii - Małgorzata Domino - II miejsce
  • Ogólnopolski Konkurs na pracę "Fizyka a Ekologia" - Małgorzata Domino - laureatka
  • Amatorskie Zawody Konne w Ujeżdżaniu - Małgorzata Domino - I miejsce

Rok Szkolny 2002/2003

  • Zawody o Mistrzostwo Sekcji Szachowej Miejskiego Domu Kultury w Gliwicach - Wojciech Zuziak - III miejsce
  • Halowe Mistrzostwa Gliwic w tenisie ziemnym - Tomasz Leśniak - II miejsce
  • Amatorskie Zawody w Ujeżdżaniu klasa P-1 - Małgorzata Domino - II miejsce
  • Amatorskie Zawody w Ujeżdżaniu klasa P-2 - Małgorzata Domino - III miejsc
  • Amatorskie Zawody w Ujeżdżaniu klasa L-4 - Małgorzata Domino - I miejsce
  • Amatorskie Zawody w Ujeżdżaniu klasa L-8 - Małgorzata Domino - I miejsce

Rok Szkolny 2001/2002

  • Madgalena Jaworska - zajęła III miejsce w II Mistrzostwach Gliwic w Tenisie Ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice w kategorii OPEN KOBIET organizowanych przez Urząd Miejski w Gliwicach oraz Akademię Tenisa Ziemnego ABJ - RETOUR
  • Madgalena Jaworska i Katarzyna Borowiec - zajęły III miejsce w II Mistrzostwach Gliwic w Tenisie Ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice w kategorii DEBLA KOBIET organizowanych przez Urząd Miejski w Gliwicach oraz Akademię Tenisa Ziemnego ABJ - RETOUR
  • Madgalena Jaworska - zajęła I miejsce i tytuł Mistrza na rok 2001 w II Mistrzostwach Gliwic w Tenisie Ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice w kategorii MIKSTA organizowanych przez Urząd Miejski w Gliwicach oraz Akademię tenisa Ziemnego ABJ - RETOUR
  • Madgalena Jaworska - zajęła I miejsce w I Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar "ENKO" w grze pojedynczej kobiet w kategorii OPEN
  • Madgalena Jaworska - zajęła I miejsce w I Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar "ENKO" w grze pojedynczej dziewcząt w kategorii do lat 18
  • Zosia Bujakowska - I miejsce w konkursie plastycznym zorganizowany z okazji Dnia Ziemi w kategorii: plakat
  • Agnieszka Kasperidus - II miejsce w konkursie plastycznym zorganizowany z okazji Dnia Ziemi w kategorii: plakat
  • Michał Kaczorowski - III miejsce w konkursie plastycznym zorganizowany z okazji Dnia Ziemi w kategorii: plakat
  • Michał Niepoń, Paweł Pasiecznik i Filip Wójcik - I miejsce w Konkursie Wiedzy Ekologicznej zorganizowany z okazji Dnia Ziemi
  • Bolesław Bujakowski, Michał Dyrkacz i Grzegorz Surowiecki - II miejsce w Konkursie Wiedzy Ekologicznej zorganizowany z okazji Dnia Ziemi
  • Iwo Jeziorski, Sebastian Wiśniewski i Bartosz Szadkowski - III miejsce w Konkursie Wiedzy Ekologicznej zorganizowany z okazji Dnia Ziemi

Rok Szkolny 2000/2001

  • Madgalena Jaworska - zajęła I miejsce w tenisie ziemnym w XLIII Wojewódzkim Zlocie Ognisk i Klubów Rekreacyjno - Sportowych
  • Wojciech Zuziak - IV miejsce w Szachowym Turnieju o Mistrzostwo Młodzieżowego Domu Kultury w Gliwicach
  • Grzegorz Mazoń - I miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Poezji Miłosnej w kategorii: poezja śpiewana
  • Joanna Jaskelewicz - III miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Poezji Miłosnej w kategorii: poezja śpiewana
  • Konrad Straszak - zakwalifikował się do II etapu Wojewódzkiej Olimpiady Historycznej

Rok Szkolny 1999/2000

  • Uczniowie liceum zajęli IV miejsce w IV Wiosennym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Pięcioosobowych organizowanym przez ZSO Nr 4 w Gliwicach

Rok szkolny 1998/1999

  • Krzysztof Domino - udział w zawodach II - go stopnia XLVIII Olimpiady Fizycznej
  • Krzysztof Domino - wraz z Grupą Twórczą Quark zajął VIII miejsce w XXI Wojewódzkim Drużynowym Turnieju z Fizyk o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży im. prof. A. Kamińskiego w Katowicach
  • Krzysztof Domino - wraz z Grupą Twórczą Quark zajął I miejsce w X Ogólnopolskim Turnieju Młodych Fizyków
  • Krzysztof Domino - wraz z Grupą Twórczą Quark został Wicemistrzem w Międzynarodowym Turnieju Młodych Fizyków w Wiedniu
  • Marcin Podżorski - nagroda główna w Międzynarodowym Konkursie matematycznym "KANGUR"

Rok szkolny 1997/1998

  • Krzysztof Domino - zajął VIII miejsce w VI KONKURSIE CHEMICZNYM organizowanym przez Wydział Chemiczny Politechniki Śląskiej w Gliwicach i Gliwicki Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego
  • Krzysztof Domino - udział w zawodach II - go stopnia XLVII Olimpiady Fizycznej
  • Łukasz Krzyżanowski - EUROSCOLA itd.

Rok szkolny 1996/1997

  • Joanna Wołoszyn i Agnieszka Szwas - zajęły I miejsce w okręgowym Turnieju Tenisowym Juniorek Gra Podwójna
  • Artur Skowron - zajął V miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich stylem grzbietowym na dystansie 50 m.
  • Dorota Gibiec - III miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Poezji Miłosnej organizowanym przez V Liceum Ogólnokształcące im. A. Struga w Gliwicach
Poprawiony: sobota, 11 maja 2019 10:24  

Licznik odwiedzin

Dzisiaj173
Yesterday290
Week1040
Miesiąc7966
Wszystkie268044

Currently are 17 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

karuzelazjezykami

kolkohistgeo

fraktale

interblok

tutoring

wymianauslar1

bannerbezmaski

holandia

bannerkaruzela

ang 

ekg

 

Logo schools500reformation